دانستنیها

رژیمی که بازیگران معروف کره ای با اون فقط تو ۵ روز لاغر میشن

سایت سرگرمی روز :

رژیم لاغری وراز تناسب اندام بازیگران معروف کره ای

آی_یو

این خواننده و بازیگر خیلی لاغر نیست اما اندام خوبی دارد. علت آن هم رژیم غذایی است که به او کمک کرده تا وزن زیادی کم کند. رژیم غذایی او برای صبحانه یک عدد سیب، برای ناهار یک عدد سیب زمینی شیرین و برای شام یک فنجان شیک پروتئینی است. او با وجود این که غذای بسیار کمی می خورد اما باز هم فعالیت زیادی دارد و توصیه می کند که اگر می خواهید وزن زیادی کم کنید، حتماً رژیم غذایی را به کار بگیرید.

بائه سوزی

این سلبریتی علاوه بر اندام زیبا؛ صورت بسیار جذابی هم دارد و توانست در مدت زمان کوتاه وزن زیادی کم کند. البته باز هم چربی به بدنش دارد اما رژیمی که در پیش گرفته، توانسته است او را به موفقیت برساند. برای صبحانه شیر کم چرب همراه با سینه مرغ و سیب زمینی شیرین؛ برای ناهار، برنج قهوه ای و برای شام دو عدد سیب زمینی شیرین استفاده می کند.

سویو

او جزء سلبریتی هایی است که مقداری چربی در بدنش دارد اما با ورزش کردن آن ها را می سوزاند. همچنین رژیم سفت و سختی را در پیش گرفته و توانسته است در عرض یک ماه هشت کیلو کم کند. برای صبحانه یک عدد سیب زمینی شیرین، برای ناهار ۳ عدد تخم مرغ پخته با یک تکه نان و برای شام یک وعده کوچک غذای کره ای استفاده می کند.

کانگ سورا

این خانم بازیگر وزن زیادی کم کرده است. او بیش از ۷۲ کیلوگرم وزن دارد اما با رژیم غذایی توانست به ۴۸ کیلو برسد و همه را متعجب کند. صبحانه او یک عدد سیب و یک فنجان ماست، ناهار برنج قهوه ای با سبزیجات یا پوره کدو حلوایی با یک وعده غذایی کره ای و برای شام کاهو، یک تکه نان و یک سیب زمینی شیرین است.

کانگ مینگ کیونگ

این سلبریتی محبوب هنگامی که اولین بار خودش را در قاب تلویزیون دید، کاملاً متعجب شد که چرا انقدر چاق است و از آن به بعد سعی کرد رژیم غذایی خود را تغییر دهد. او برای صبحانه یک عدد سیب زمینی شیرین، یک فنجان شیر کم چرب و سالادِ سینه مرغ، برای ناهار؛ دو عدد سیب زمینی شیرین و یک عدد سیب و برای شام ۳ عدد گوجه گیلاسی، یک فنجان شیر کم چرب و یک سیب زمینی شیرین مصرف می کند.

منبع: سرگرمی روز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *