تبلیغات بنر و خریدرپورتاژآگهی

رزرو  وخرید بنر تبلیغاتی

بنرهای تبلیغاتی وب سایت خبری سبک زندگی راه پایدار در ابعاد استاندارد ،مکان مناسب و در دیدرس مخاطب قرار داده میشود تا بهترین بازدید را برای مشتریان خود داشته‌ باشد. در صورت تمایل میتوانید نسبت به رزرو و خرید بنرهای تبلیغات اقدام و با اعلام قرارگیری محل بنر در زیر یا بالای هدر ، میان مطالب و سایدبار سفارش خود را از طریق آدرس ایمیل info@rahepaydar.ir یا با شماره ۰۹۰۳۵۵۵۶۸۸۰ در ارتباط باشید.

اکثر وب‌سایت‌های ایرانی عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان‌های نامناسب و دور از دیدرس مخاطب قرار داده یا انبوهی از بنرها را کنار یکدیگر قرار می‌دهند،  لیکن وب سایت خبری راه پایدار بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دیدبازدید کننده خود قرار داده تا طرحی مناسب و در خور توجه فراهم شود.

شرایط بنر تبلیغاتی

بنرهای تبلیغاتی راه پایدار باید استانداردهای زیر را داشته باشند. به دنبال عدم پشتیبانی مرورگرهای مختلف از فلش، بنرهای فلش پذیرفته نمی‌شوند اما در عوض می‌توانید بنرهای فلش خود را به HTML5 تبدیل کرده و در اختیار وب سایت خبری  سبک زندگی راه پایدار قرار دهید.

رزرو  و خریدرپورتاژآگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست ‌های راه پایدار در دسته بندی کسب وکار قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب راه پایدار معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید. جهت رزرو  و خریدرپورتاژ آگهی می‌توانید از طریق ایمیل info@rahepaydar.ir  و یا شماره  ۰۹۰۳۵۵۵۶۸۸۰  با ما در ارتباط باشید. همچنین مشخصات و شرایط رپورتاژ آگهی را در زیر مطالعه کنید.

شرایط رپورتاژآگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای معرفی محصول، سرویس یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص از آن استفاده می‌کنند. رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات راه پایدار در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از راه پایدار را خواهید داشت. راه پایدار مشتریان را راهنمایی می‌کند تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند. همچنین رپورتاژ آگهی در پیک ترافیک روزانه منتشر می‌شود تا حداکثر مخاطب را جذب کند.

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و راه پایدار تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کنیم. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم راه پایدار نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۳ تصویر و ۳  لینک هستید اما در تعداد کلمات متن محدودیتی وجود ندارد، با این حال اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۷۵۰ در ۵۰۰ پیکسل نیاز است.

برای مشاهده آگهی‌های منتشر شده در راه پایدار به دسته بندی کسب و کار در صفحه اصلی مراجعه و برای خریدرپورتاژ آگهی با ایمیل info@rahepaydar.ir  و شماره ۰۹۰۳۵۵۵۶۸۸۰ در ارتباط باشید.