درباره ما

logo

پایگاه خبری راه پایدار ،رسانه ای مستقل که هدف آن ارتقای دانش مخاطب خود با یک زندگی به سبک سالم و افزایش اطلاعاتی از حقوق فردی ،اجتماعی او می باشد .  سعی بر آن شده که مهمترین اخبار سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی روز رافراهم نموده  وبا  گرد آوری  و تدوین مطالب در موضوع زندگی به سبک سالم مشتمل بر اقتصاد خانواده ، تغذیه ، کسب وکار ، حقوق ، علم وفناوری و پزشکی را در اختیار خواننده خود قرار دهد .  مواردی از مطالب خود را از بهترین و پر طرفدارترین نشریات و وبسایت های ایرانی و خارجی به رشته تحریر در آورده تا شما بتوانید تنها با مراجعه به یک پایگاه خبری همه مطالب خود را یکجا  مشاهده و مطالعه نماید. فعالیت راه پایدار در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و کلیه اخبار منتشر شده از منابع رسمی کشور و انتشار آن در راه پایدار به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.

راه پایدار بهترین روش برای دریافت و مرور آخرین مطالب ، تصاویر ،ویدئو ها در فضای وب می باشد که شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید مطالب جدیدی را در آن مطالعه و آموزش ببینید.

آدرس منبع و ارجاع مطالبی که پایگاه خبری راه پایدار آن را تهیه نکرده ، در ذیل گزارش درج شده و خواننده میتواند جهت اطلاعات بیشتر به  وب سایت مربوطه مراجعه نماید.