دانستنیها

اگه همسرت شروع به گفتن این کلمات کرد بترس | این جمله ها از طرف همسرت یعنی خیانت در راهه

سایت سرگرمی روز :

این جمله های شوهر خبر از چه چیزی میدهد؟

رابطه زناشویی رابطه پیچیده ای است که در آن مسایل ظریف بی شماری وجود دارد، مسائلی که با رعایت نکردن آنها یک مساله کوچک، به یک بحث و مشاجره طولانی تبدیل می شود . یکی از این مسائل بیان جمله های منفی از زبان مردان است که به راحتی ازدواج هایی که سالیان سال ادامه داشته اند را ویران می کند.

جمله خطرناک شوهر

زن و شوهر برای داشتن ازدواج با دوام و شاد باید با یکدیگر ارتباط کلامی داشته باشند و با هم صحبت کنند و به یکدیگر احترام بگذارند و نسبت به زندگی مشترکشان تعهد داشته باشند.

اگر همسر شما مدام جملاتی را که در ادامه این بخش از نمناک گفته شده است به زبان می آورد که بیان آنها شما را ناراحت می سازد تا دیر نشده و زندگیتان به سمت طلاق و جدایی سوق نیافته ، با او حرف بزنید. او باید درکتان کند و به احساسات و نظرات شما احترام بگذارد.

خسته شدم

در برخی از مواقع در برنامه عادی و روزانه خود تغییراتی ایجاد کنید و فعالیت های متفاوتی در رابطه تان بگنجانید تا ارتباط میان شما عمیق تر و عشقتان قوی تر گردد.

تو منو درک نمیکنی

زنان و مردان تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند و هر کدام از آنها به شیوه متفاوتی فکر می کنند به همین علت گاهی دچار مشکل می شوند و ارتباط میانشان پیچیده می شود.

اگر همسرتان همیشه گله می کند که شما او را درک نمی کنید یا متوجه حرفهایش نمی شوید ، برای او وقت بگذارید و خیلی خوب به حرف هایش گوش کنید تا او بداند او را درک می کنید و برای دوام رابطه تان تلاش می کنید.

نحوه برخورد در مقابل شنیدن جمله های خطرناک از شوهر

تو عوض شدنی نیستی

اگر شوهرتان به شما می گوید هیچ وقت عوض نمیشی ، درباره کارهایی که شما به گونه ای انجام می دهید که مورد پسند او نیست ، صحبت کنید زیرا صحبت درباره این موضوعات و استدلال منطقی شما سبب می شود که شما را درک کند.

چرا مثل …. نیستی

اگر همسرتان به آنچه هستید ارزش نمی گذارد و شما را دائما با زنان دیگر مانند مادر، دوستان، خواهرها و… مقایسه می کند، درباره این وضعیت به خوبی فکر کنید و برای سلامتی و خوشبختی تان بهترین تصمیم را بگیرید.

لیست جمله های خطرناک شوهر

دیگه اون کسی نیستی که من عاشقش بودم

همه ما در طول سال ها زندگی مشترک دچار تغییرات فیزیکی، احساسی و عقلانی می شویم که برای داشتن ازدواجی موفق الزامی است پس باید به تغییرات یکدیگر احترام بگذاریم و آنها را پذیرا باشیم .

اگر شوهرتان مدام از جمله تو دیگه اون آدمی که من عاشقش شدم نیستی استفاده می کند، متوجه این موضوع نیست که خودش هم آن فردی که شما عاشقش شده بودید نیست.

هر جور خودت دوست داری

این عبارات نشان دهنده تسلط شما بر همسرتان در رابطه نیست بلکه فقدان علاقه و هیجان در ازدواج را نشان می دهد.

منبع: سرگرمی روز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *