دانستنیها

هشدار !خوردن این میوه ها باهم باعث کما و خون ریزی داخلی و مرگ می شود

به گزارش راه پایدار :

میوه ها در کنار فوایدی که برای بدن دارند اگر بدون اصول و رعایت کردن بعضی مسائل تغذیه ای خورده شوند باعث عوارض جبران ناپذیر و حتی مرگ برای بدن می شوند.

میوه ها در کنار فوایدی که برای بدن دارند اگر بدون اصول و رعایت کردن بعضی مسائل تغذیه ای خورده شوند باعث عوارض جبران ناپذیر و حتی مرگ برای بدن می شوند.

میوه ها دسته ای از مواد غذایی هستند که خوردن هر روز آن ها توصیه می شود اما اگر لحظه ای غفلت کنید و یا اطلاعاتی درباره خوردن میوه ها باهم نداشته باشید این میوه های مفید می تواند باعث مرگ شما شود. ما در اینجا به شما اطلاعاتی درباره نخوردن برخی میوه ها باهم می دهیم. شما نیز آن ها را نخورید چون خوردن این میوه ها باهم کشنده است!

میوه هایی که هرگز نباید با هم خورده شوند

هویج و پرتقال

ترکیب هویج و پرتقال می تواند موجب شکل گیری سوزش سردل و رفلاکس صفراوی شود. آب هویج و پرتقال به صورت روزانه مصرف می شوند، اما باید به این نکته اشاره داشت که این کار می تواند به آسیب کلیه منجر شود. ترکیب این دو ماده غذایی گاهی اوقات می تواند کشنده باشد.

لیمو و پاپایا

یکی از میوه هایی که مصرف آن با لیمو توصیه نمیشود پاپایا می باشد. ترکیب این دو میوه باهم سبب ایجاد کم خونی و مشکلاتی در میزان سطح هموگلوبین در بدن میگردد. به هیچ عنوان ترکیب این دو میوه را به کودکان خود ندهید.

لیمو و عنبه هندی

هم چنین مصرف هم زمان لیمو و عنبه هندی هم سبب ایجاد کم خونی در بدن میگردد.

لیمو و خربزه

خوردن هم زمان خربزه و لیمو هم سبب ایجاد ترکیبی در بدن میشود که کم خونی را در بدن ایجاد میکند.

 خربزه و طالبی

خربزه و طالبی را با میوه‌ های دیگر استفاده نکنید.

مصرف میوه انگور با میوه هایی نظیر خربزه، هلو، گلابی، سیب درختی، توت فرنگی و پرتقال بلامانع می باشد، اما مصرف این میوه با میوه هایی هچون: سیر خام، لیمو ترش، کرفس، کاهو، گوجه فرنگی، سبزی‌ های خوردنی و میوه‌ های روغنی یا روغن‌ های نباتی یا مایع و هندوانه خطرناک می باشد و نباید باهم ترکیب شوند.

منبع: سرگرمی روز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید