اخبار اقتصادی

‌ پیش‌بینی ۸۴۰ شعبه اخذ رأی در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری در شیراز

به گزارش راه پایدار :

ایسنا/فارس فرماندار شیراز از پیش‌بینی ۸۴۰ شعبه اخذ رأی ثابت و سیار در این شهرستان برای مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری خبر  داد.

لطف‌الله شیبانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، ضمن قدردانی از عموم مردم شیراز به دلیل شرکت در انتخابات ریاست جمهوری گفت: منتظر حضور پرشور مردم در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری هستیم.

وی افزود: تدارکات و زحماتی زیادی برای انتخابات کشیده شده است که همگی فرش قرمزی برای حضور مردم است تا در انتخابات مشارکت بالایی داشته باشند و این دفعه هم رکوردی برای مشارکت و انتخاب رئیس جمهوری با رأی حداکثری داشته باشیم.

شیبانی در ادامه سخنان خود از پیش‌بینی ۸۴۰ شعبه در شهرستان شیراز برای مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خبر داد و افزود: از این تعداد ۷۲۵ شعبه ثابت و ۱۱۵ شعبه سیار هستند.

فرماندار شیراز ادامه داد: در شیراز ۶۷۵ شعبه اخذ رأی، صدرا ۴۸ شعبه، بخش مرکزی ۷۴ شعبه، ارژن ۲۹ شعبه و سیاخ دارنگون ۱۴ شعبه در نظر گرفته شده است که مجموعاً این شعبات در ۱۴ مرکز اخذ رأی در شهرستان شیراز فعالیت خواهند داشت.

وی بیان کرد: با وجود اینکه فاصله بین انتخابات مرحله اول با مرحله دوم بسیار کوتاه و تنها یک هفته بود، اما آمادگی لازم برای برگزاری مرحله دوم انتخابات را داریم و برنامه‌های لازم در این زمینه تدارک دیده شده است.

شیبانی، تعداد دست‌اندرکاران انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان شیراز را قریب ۲۰ هزار نفر اعلام کرد و افزود: این افراد شامل عوامل اجرایی صندوق‌های رأی، عوامل نظارتی، انتظامی، بازرسان و امنیتی هستند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید