اخبار فرهنگی و اجتماعی

وضعیت هوای تهران طی ۵ روز اول تابستان اعلام شد

به گزارش راه پایدار و به نقل از خبر منتشرشده توسط خبرگزاری منبع

به گزارش خبرآنلاین، اداره کل هواشناسی استان تهران آسمان این استان طی پنج روز آینده را صاف تا قسمتی ابری، در ساعات بعد از ظهر و شب همراه با افزایش ابر و افزایش سرعت وزش باد پیش‌بینی کرده است.

ایسنا در خبری نوشت: بر پایه واکاوی الگوهای همدیدی و بررسی نقشه‌های پیش‌یابی، آسمان استان تهران طی پنج روز آینده صاف تا قسمتی ابری، در ساعات بعد از ظهر و شب همراه با افزایش ابر و افزایش سرعت وزش باد پیش‌بینی می‌شود. همچنین طی این مدت (پیرو هشدار زرد ۲۷ خردادماه و هشدار نارنجی ۲۹ خردادماه) در بعضی مناطق به ویژه در دامنه‌ها و ارتفاعات استان، به خصوص در ساعات بعد از ظهر و شب، گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید لحظه‌ای و در نواحی مستعد بارش تگرگ مورد انتظار است.

امروز در ارتفاعات شمالی، رخداد رگبار شدید و جاری شدن روان آب دور از انتظار نیست. لازم به ذکر است برای پنج روز آینده در پاره‌ای نقاط به ویژه در نیمه جنوبی و غربی استان، در بعضی ساعات وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و خاک و کاهش موقت کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

طبق این گزارش، آسمان تهران فردا (۱ تیرماه) صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعت‌ها افزایش ابر گاهی رگبار باران با احتمال رعد و برق در بعدازظهر افزایش باد با حداقل دمای ۲۵ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتی‌گراد و در روز شنبه (۲ تیرماه) صاف تا قسمتی ابری از بعدازظهر افزایش ابر گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید با حداقل دمای ۲۵ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.

براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۳۹ درجه سانتیگراد گرم‌ترین ایستگاه‌ استان تهران طی ۲۴ ساعت گذشته بوده‌ است.

۴۷۲۳۶

منبع : خبر آنلاین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید