اخبار فرهنگی و اجتماعی

ورود سامانه بارشی به تهران/ افزایش دما طی امروز و فردا

بر اساس آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران امروز(۱۷ اردیبهشت) با ماندگاری هوای نسبتا پایدار، آسمانی صاف تا کمی ابری، گاهی همراه با وزش باد و از بعد از ظهر روز دوشنبه ( ۱۸ اردیبهشت) با نفوذ و فعالیت سامانه بارشی تا روز چهارشنبه (۲۰ اردیبهشت) به‌طور متناوب گاهی رگبار باران با احتمال رعدوبرق و در بعضی ساعات وزش باد شدید و با توجه به ناپایداری‌های محلی در برخی مناطق گاهی خیلی شدید همراه با خیزش موقت گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.
امروز و فردا افزایش نسبی دما و برای روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه کاهش نسبی و دوباره از روز پنجشنبه (۲۱ اردیبهشت) افزایش نسبی دما مورد انتظار است.
عمده بارش‌ها در سطح استان به‌صورت رگبارهای پراکنده در بازه زمانی سه‌شنبه تا چهارشنبه خواهد بود و بیشترین افزایش سرعت باد و خیزش موقت گردوخاک نیز برای روز دوشنبه پیش‌بینی می‌شود.
آسمان تهران فردا (۱۸ اردیبهشت) کمی ابری و در بعد از ظهر با حداقل دمای ۱۸ و حداکثر دمای ۳۰ درجه سانتیگراد و طی سه‌شنبه (۱۹ اردیبهشت) نیمه‌ابری تا ابری همراه با وزش باد گاهی وزش باد شدید و رگبار باران با حداقل دمای ۱۸ و حداکثر دمای ۲۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.
طی ۲۴ ساعت گذشته نیز ایستگاه‌های ورامین و فرودگاه امام خمینی(ره) با بیشینه دمای ۳۰ درجه سانیتگراد گرم‌ترین ایستگاه‌های هواشناسی استان بودند.

بیشتر بخوانید:

۲۷۱ ۳۵

منبع : خبر آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *