اخبار سیاسی

وحیدی: صهیونیست‌ها با ترور سردار سیدرضی مهر تازه‌ای به تابوت خود زدند

وزیر کشور با اشاره به ترور سردار سیدرضی موسوی در حمله ارتش صهیونیستی به سوریه، گفت: رژیم صهیونیستی با کارهای دیوانه‌وارش مهرهای تازه‌ای بر تابوت خود می‌زند اما این تصور که با ترور این فرماندهان می‌توانند محور مقاومت را تضعیف کنند، فکری باطل است.
به گزارش ایسنا، احمد وحیدی در حاشیه   مراسم گرامیداشت شهادت سردار سیدرضی موسوی در جمع خبرنگاران، گفت: در وصف این شهید بزرگوار کافی است بگوییم او از سوی بدترین دشمنان خدا و خلق یعنی رژیم صهیونیستی با ۳ موشک شهید شد. بغض او آنچنان در دل دشمنان جا داشت که این چنین کار بزدلانه و البته وحشیانه‌ای انجام دادند. مقام شهادت حق این سردار موسوی بود.

وی افزود: او بیش از ۳۰ سال در خدمت مقاومت بود، از جوانی و از روزی که خود را شناخت در این مسیر بود تا زمانی که به شهادت رسید. شهیدرضی الگوی خوبی برای جوانان امروز ماست تا بدانند شهیدان از کجا شروع کردند و به چه مقامات بزرگ معنوی رسیدند. امروز او نام‌آشنای همه است اما در طول عمر گمنام و بااخلاص زندگی کرد.

وحیدی تاکید کرد: آنچه مهم است کار رژیم صهیونیستی است. این رژیم با کارهای دیوانه‌وار خود مهرهای تازه‌ای بر تابوتش می‌زند. اینکه تصور می‌کنند با شهادت این شهیدان می‌توانند محور مقاومت را تضعیف کند فکر باطلی است.

وزیر کشور با اشاره به نقش شهید سلیمانی در محور مقاومت، یادآور شد: هرکدام از شهدای ما به تناسب چنین نقشی را خواهند داشت. حتما خون این شهید بزرگوار در کنار چندهزار شهید فلسطینی دامن‌گیر رژیم صهیونیستی می‌شود تا فروپاشی آن را هرچه زودتر شاهد باشیم.

وی ادامه داد: این شهید بزرگوار که امروز در قلب ملت ما، محور مقاومت، امت‌های اسلامی و همه آزادیخواهان جهان جا دارد، تبدیل به الگو و اسطوره‌ شده است‌ شهید سلیمانی نقطه تحول تاریخ مقاومت و معادلات منطقه‌ای شد و امروز هم این شهید بزرگوار الهام‌بخش جوانان و گروهای مردمی نه در ایران که در جهان هستند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *