اخبار اقتصادی

هاشمی‌طبا: با حل مسائل اصلی جامعه، ورزش نیز جایگاه خود را پیدا می‌کند

به گزارش راه پایدار :

رئیس پیشین کمیته ملی المپیک گفت: اگر رئیس جمهور آینده به مسائل اصلی کشور بپردازد ورزش نیز جایگاه خود را پیدا خواهد کرد.

مصطفی هاشمی طبا در گفت و گو با ایسنا، در پاسخ به این پرسش که انتظارات از رئیس جمهور آینده در زمینه ورزش چیست؟ اظهار کرد: در زمینه ورزش انتظارات زیادی وجود ندارد چون‌ این قدر مسائل مهم‌تری در کشور وجود دارد که باید به آنها پرداخته شود. نمی‌توان از رئیس جمهور انتظارات مختلف داشت. رئیس جمهور باید انتظارات اصلی را پاسخگو باشد.

وی گفت: اگر به ورزش کاری نداشته باشند انفاقی رخ نمی دهد، باید به مسائل اصلی کشور کار داشته باشند. البته امکان دارد ورزشکاران و دست‌اندرکاران اصلی ورزش که به مسائل کلی کشور کاری ندارند انتظاراتی داشته باشند اما من که با مسائل کلی کشور کار کردم معتقدم در زمینه ورزش هیچ چیزی از رییس جمهور آینده نمی‌خواهیم بلکه باید مسائل اصلی جامعه را پیگیری کند.

رییس پیشین کمیته ملی المپیک در پاسخ به این پرسش که بودجه ورزش همواره کوچک گرفته می شود، وقت آن نرسیده که توجه ویژه به ورزش شود؟ گفت: اگر اعتباراتی که برای ورزش در نظر گرفته می‌شود به درستی هزینه و برای مسائل اصلی کشور در نظر گرفته شود بسیاری از مشکلات مملکت برطرف می‌شود.

وی در پایان افزود: ورزش تعطیل بردار نیست و متعلق به مردم است. مگر حسن یزدانی، قاسمپور و … را دولت درست کرده است؟ آنها در شهرستان خود ورزش کردند و مطرح شدند. مربیان و ورزشکاران زحمت می‌کشند. اگر مشکلات و مسائل اصلی مملکت درست نشود ورزش نیز جایگاه خود را پیدا نمی‌کند. اگر دولت‌مردان به مسائل اصلی کشور بپردازند و زیرساخت‌ها را درست کنند ورزش هم به شکوفایی می‌رسد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید