اخبار اقتصادی

نمایندگان فرماندار کلیددار شعبه أخذ رای هستند

به گزارش راه پایدار :

ایسنا/تهران رئیس ستاد انتخابات شهرستان بهارستان گفت: نمایندگان فرماندار، کلیددار اصلی شعبه‌ها هستند و با اشراف کامل به مقوله برگزاری انتخابات، باید وظیفه خود را طبق چارچوب قانون به انجام رسانند.

روح‌الله شریفی در نشست آموزشی و توجیهی نمایندگان فرماندار در انتخابات اظهار کرد: افرادی که به عنوان نماینده فرماندار در شعب أخذ رأی حضور پیدا می‌کنند از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند و باید آگاهی کاملی از شرح وظایف قانونی خود داشته باشند. ویژگی اصلی این نمایندگان تسلط به قانون بوده و پایه و اساس کار انتخابات قانون و اشراف مجریان برگزاری انتخابات به بند بند قوانین جاری انتخابات است.

وی در ادامه افزود: شما نمایندگان فرماندار، محور هماهنگ کننده در شعب اخذ رأی هستید و برقراری نظم شعب از نقش‌های مهم شما است. اختیارات کامل دارید و تمام مسئولیت شعبه بر عهده شما خواهد بود و سایر هیأت‌های بازرسی، نظارت و نیروهای امنیتی در کنار شما حضور دارند.

شریفی تصریح کرد: نمایندگان فرماندار باید در نهایت بی‌طرفی، سلامت، اجرای قانون و حق‌الناس دانستن رأی مردم در جهت برگزاری انتخاباتی باشکوه، سالم و قانونمند حداکثر تلاش خود را انجام دهند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان بهارستان در پایان خاطرنشان کرد: مردم ضلع اصلی انتخابات هستند و این که  می‌توانند سرنوشت خود را تعیین کنند از برکات انقلاب اسلامی است که با حضور مردم در پای صندوق‌های رای محقق می‌شود.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید