اخبار حوادث

موتورسیکلتی که تردد در بزرگراه نواب را مشکل کرد

 به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب سرهنگ علی همه خانی به نقل از مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ اعلام داشت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در ساعت ۰۸:۲۵ صبح امروز وقوع یکفقره واژگونی موتورسیکلت در محدوده جنوب به شمال بزرگراه نواب، بالاتر از کنار گذر تونل توحید به اپراتور مرکز اعلام می‌گردد.
وی گفت: تیم کارشناسی پلیس بزرگراه پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شدند و ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار، به بررسی علل و عوامل این حادثه پرداختند.
این مقام انتظامی ادامه داد:پس از بررسی‌های به عمل آمده تیم کارشناسی مشخص شد راکب موتورسیکلت که در این مسیر مشغول حرکت بوده، به علت عدم توانایی راکب موتورسیکلت در توانایی وسیله نقلیه ناشی از لغزندگی معبر پس از آنکه راکب موتورسیکلت دیگر نتوانسته موتور خود را کنترل نماید واژگون وبه زمین برخورد می‌نماید.
سرهنگ همه خانی از راکبین موتور سیکلت خواست: در هنگام بارندگی و لغزندگی معابر از تردد در سطح شهر خودداری کرده چرا که برابر ماده ۱۶۹ آیین نامه راهور تردد موتورسیکلت در معابر لغزنده و حین بارندگی ممنوع است.

۴۷۲۳۱

منبع : خبر آنلاین