ارز دیجیتال

معرفی دورهٔ جامع کار با سامانهٔ دستیار معامله‌گری اطلس ارزدیجیتال (ATA)

همان‌طور که می‌دانیم در دنیای بازارهای مالی، ابزارها و رویکردهای مختلفی برای کمک به معامله‌گرها و با هدف اتخاذ تصمیم‌های آگاهانه و در نهایت انجام معاملات سودآور به وجود آمده‌اند. هر کدام از این‌ ابزارها هدفی مختص به خود داشته، سعی در فهماندن شرایط بازار به معامله‌گر دارند و همچنین در اتوماسیون‌سازی معاملات به یاری او می‌آیند. از این ابزارهای مبتنی بر سیستم‌ها و الگوریتم‌ها کامپیوتری می‌توان به اسکرینرها، ربات‌های ترید، کپی تریدینگ و معاملات الگوریتیمیک اشاره کرد.

یکی از نمونه‌های جذاب‌ این ابزارها، دستیاران معامله‌گری (Trading Assistant) هستند. دستیاران معامله‌گری درواقع نرم‌افزارهایی هستند که به طرق مختلف به معامله‌گران در تصمیم‌گیری کمک می‌کنند. این یاری‌رسانی ممکن است به شکل‌های مختلفی از قبیل ارائه داد‌ه‌های بسیار سریع از بازار، آنالیز و تحلیل، به‌روزرسانی‌های خبری و خبررسانیِ بی‌درنگ از موقعیت‌های بالقوه معاملاتی بر اساس استراتژی‌های مختلف باشد. دستیارهای معامله‌گری اغلب دارای ویژگی‌هایی هستند که قابل‌تنظیم بوده و می‌توان آن‌ها را شخصی‌سازی کرد. این دستیارها همچنین به شما کمک می‌کنند که پرتفوی خود را نظارت و مدیریت کنید، هشدار تنظیم کنید و به منابع تحقیقاتی دسترسی داشته باشید.

دستیار معامله‌گری اطلس (Atlas Trading Assistant) چیست؟

سامانهٔ دستیار معامله‌گری اطلس یا Atlas Trading Assistant را می‌توان بهترین، کامل‌ترین و به‌روزترین نمونه از این دسته از ابزارها دانست. سامانهٔ اطلس در عین این که ابزارهای قدرتمندی را در اختیار کاربران خود گذاشته و آن‌ها را در رصد بازار توانمند می‌کند، یک موقعیت‌یاب بر اساس استراتژی تعیین‌شده برای آن بوده، ولی به هیچ عنوان سیگنال مستقیم ورود و خروج صادر نمی‌کند. سامانهٔ ATA، موقعیت‌های منطبق با استراتژی شما را در کسری از ثانیه پیدا کرده که تمام این انطباق‌ها که به صورت موقعیت‌های خرید و یا فروشِ احتمالی هستند، باید توسط کاربر بررسی بشوند.

بیایید فرض کنیم شما یک تریدر یا سرمایه‌گذار در یکی از بازارهای مالی هستید؛ برای مثال بازار ارزهای دیجیتال. مدت زمانی نیز هست که با تحلیل تکنیکال آشنا شده‌اید و با آموزش‌دیدن به یک استراتژی یا به شکلی کلی‌تر به یک سیستم معاملاتی رسیده‌اید. این سیستم معاملاتی هم جواب خود را تاحدودی پس داده است و شما توانسته‌اید سرمایه‌ٔ خود را مدیریت کنید.

تمام این شروط بر این فرض استوار است که تریدر تازه‌کاری نباشید و در بهترین شرایط قرار داشته باشید؛ یعنی عاشق این کار باشید، دانش نسبی خوبی از تحلیل تکنیکال و مدیریت سرمایه داشته باشید، بازار با شما سر لج نگذاشته و توانسته‌اید سرمایهٔ خود را رشد بدهید. اما هنوز چندین مشکل در ادامهٔ مسیر معامله‌گری خود می‌بینید:

 • همیشه احساس خستگی می‌کنید؛
 • هیچوقت زمان کافی برای خود ندارید؛
 • خدایی‌ناکرده دچار مشکلات سلامتی به علت نشستن زیاد پشت کامپیوتر یا خستگی ذهنی شده‌اید؛
 • نمی‌توانید با عزیزانتان وقت بگذرانید، زیرا همیشه پای دیدن چارت و کندل‌ها هستید؛
 • حتی این صرف وقت زیاد را نمی‌توانید برای اعضای خونواده توضیح دهید!
 • و مسائلی از این قبیل که درگیری و دغدغهٔ شما در ادامهٔ مسیر است…

در این دوره با یک راهکار بی‌نظیر برای این مشکلات، یعنی «دستیار معامله گری اطلس (ATA)»، تماماً آشنا خواهید شد و کار با این ابزار قدرتمند را فرا خواهید گرفت؛ اما ATA چگونه به حل معضلات اصلی شما یعنی کمبود زمان و انرژی پاسخ می‌دهد؟

 • از رصد بی‌وقفهٔ بازار بی‌نیاز خواهید شد؛
 • با تنظیم استراتژی‌‌، ATA بدون توقف یا خستگی و با دقتی که تنها در الگوریتم‌های کامپیوتری یافت می‌شود، بازار را برای کاربر رصد می‌کند؛
 • دیگر لازم نیست که دائم در حال مشاهدهٔ بازار و نمودارهای متنوع باشید؛ ATA این کار را بر عهده می‌گیرد!
 • دیگر موقعیتی را از دست نخواهید داد!
 • و کاربردهای دیگری که در طول دوره با آن‌ها بیشتر آشنا خواهید شد…

به صورت خلاصه اکنون می‌توان ادعا کرد که ATA در فاکتورهای مهمی در مسیر معامله‌گری یک تریدر مثل انرژی، زمان، دقت و پوشش بیشتر بازار، تأثیر بسزایی خواهد گذاشت. همهٔ شما دوستان عزیز و علاقه‌مند به بازارهای مالی که اشتراک سامانهٔ اطلس رو خریداری کرده‌اید یا قصد پیوستن به جامعهٔ کاربران این سامانه را دارید؛ با مشاهدهٔ آموزش‌های گنجانده‌شده در این دوره، از صفر تا صد روند کار با سامانه را به نحو احسن و همراه با تمام جزییاتی که نیاز به دانستن آن‌ها دارید، فرا خواهید گرفت.

معرفی دورهٔ جامع کار با سامانهٔ دستیار معامله‌گری اطلس ارزدیجیتال (ATA)

دورهٔ جامع کار با سامانهٔ دستیار معامله‌گری اطلس ارزدیجیتال (ATA) برای چه کسانی مناسب است؟

مشاهدهٔ این دوره به افراد زیر توصیه می‌شود:

 •  تمامی معامله‌گران و تریدرهای بازارهای مالی از جمله بازار ارزهای دیجیتال، بازار جهانی (فارکس)، بازار کالا، شاخص‌های مهم و بازار سهام بیش از ۳۰ کشور دنیا
 •  افرادی که در ابتدای مسیر معامله‌گری خود هستند؛
 •  افرادی که علاقه به یادگیری طیف وسیعی از استراتژی‌ها و سبک‌های مبتنی بر تحلیل تکنیکال را دارند؛
 •  معامله‌گرانی که دغدغه‌ٔ کمبود وقت و انرژی را حس می‌کنند؛
 •  تریدرهایی که نیاز به دستیاری جهت رصد بی‌وقفهٔ بازار دارند؛
 •  افرادی که علاقه به شکار موقعیت‌های بازارهای مختلف در دو جهت خرید و فروش دارند؛
 •  معامله‌گران وقت‌شناسی که نیاز به ابزاری جهت تسهیل فرآیند معامله‌گری خود دارند.

در انتهای دورهٔ جامع کار با سامانهٔ دستیار معامله‌گری اطلس ارزدیجیتال (ATA) چه چیزهایی یاد خواهیم گرفت؟

در انتهای مشاهدهٔ آموزش‌های موجود در این دوره:

 •  با سامانه دستیار معامله‌گری اطلس و ویژگی‌ها و امکانات آن آشنا خواهید شد؛
 •  متوجه تفاوت‌های ATA با سایر دستیارهای معامله‌گری خواهید شد؛
 •  تفاوت دستیارهای معامله‌گری با اسکرینرها، ربات‌های ترید، کپی تریدینگ و معاملات الگوریتیمی را فرا می‌گیرید؛
 •  با نحوهٔ ثبت نام در Ata.trade، ایجاد حساب کاربری و شخصی‌سازی حساب آشنا خواهیم شد؛
 •  بخش‌ها و ویژگی‌های اصلی سامانه مثل پریسکوپ، پویا، رادار، جامپ‌ها و پامپ‌ها و لیست دارایی‌ها را تشریح خواهیم کرد و نحوهٔ استفاده از آن‌ها را به شکلی اصولی فرا خواهیم گرفت؛
 •  تعریف استراتژی را در سامانه خواهیم آموخت و با دسته‌بندی آن‌ها در ATA آشنا خواهیم شد؛
 •  تمامی استراتژی‌های مبتنی بر تحلیل تکنیکال در سامانه شرح داده خواهند شد و به تفکیک، نحوهٔ سیگنال‌دهی این استراتژی‌ها را یاد خواهیم گرفت؛
 •  یاد می‌گیریم که چگونه استراتژی‌های ترکیبی ایجاد کنیم؛
 •  می‌آموزیم که چگونه برای استراتژی‌های خود هشدار معاملاتی ایجاد کنیم تا همیشه گوش به زنگ باشیم.

دوره را از کجا تهیه کنیم؟

بخشی با عنوان «آکادمی» در بهمن‌‌ماه سال ۱۴۰۱ به وب‌سایت ارزدیجیتال اضافه شده است که در این بخش می‌توانید به محتوای آموزشی باکیفیت که به‌وسیله اساتید مجرب تدریس می‌شود، دسترسی داشته باشید. افتخار می‌کنیم که از همان ابتدا با محتواهای تخصصی، به آگاهی‌بخشی مردم درباره پدیده نوظهور ارزهای دیجیتال و بلاک چین کمک کردیم تا شاید بتوانیم نقش کوچکی در توسعهٔ دانش هم‌وطنانمان داشته باشیم و فرایند انتقال دانش را تسریع کنیم.

برای تهیه دورهٔ جامع کار با سامانهٔ دستیار معامله‌گری اطلس (ATA) می‌توانید از این لینک استفاده کرده و مستقیم به صفحهٔ این دوره در آکادمی منتقل شوید. همچنین با کلیک‌کردن بر روی این لینک، به صفحهٔ اصلی وب سایت سامانهٔ ATA، هدایت خواهید شد.

میانگین امتیازات ۴ از ۵

از مجموع ۶ رای

منبع : ارزدیجیتال Arzdigital.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید