اخبار سیاسی

معاون وزیر کشور: حوادث سراوان کشته نداشت؛ تنها چند نفر زخمی شدند که در فضای مجازی به آن دامن زده بودند / جلساتی برگزار شده تا از شایعه سازی جلوگیری شود

d985d8b9d8a7d988d986 d988d8b2db8cd8b1 daa9d8b4d988d8b1 d8add988d8a7d8afd8ab d8b3d8b1d8a7d988d8a7d986 daa9d8b4d8aad987 d986d8afd8a7d8b4 603f624e3baef

باشگاه خبرنگاران: حسین ذوالفقاری معاون وزیر کشور و رییس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستادملی کرونا در نشست خبری که امروز در ساختمان پلیس راهور برگزار شد، اظهار کرد: روز شنبه در ستادملی مقابله با کرونا، ما تکلیف مردم را برای سفر‌های نوروزی از ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین سال ۱۴۰۰روشن خواهیم کرد تا آن‌ها بدانند ورود به چه شهر‌هایی ممنوع و مجاز است.

وی ادامه داد: با توجه به پیک سوم کرونا که داشتیم که روزانه حدود ۵۰۰ نفر از هموطنانمان جان خود را از دست دادند، ۲ طرح در کشور تهیه شد اولین طرح، طرح محدودیت هوشمند و دومین طرح شهید سلیمانی بود.

ذوالفقاری با اشاره به حادثه سراوان گفت: تنش هایی در مقابل فرمانداری سراوان رخ داده بود که این حادثه کشته‌ای نداشت و تنها چند نفر زخمی شدند که متاسفانه در فضای مجازی به آن دامن زده بودند.

وی بیان کرد: یک حادثه‌ای هم در مرز اتفاق افتاد که به دنبال تحریم کردن مردم بلوچستان بودند، در منطقه کورین زاهدان هم تعرضاتی به پاسگاه رخ داد که متاسفانه یک نیرو به شهادت رسید.

ذوالفقاری تاکید کرد: وضعیت آن منطقه تحت کنترل قرار گرفته جلساتی هم برگزار شده تا از شایعه سازی جلوگیری شود که خوشبختانه با هوشیاری مردم بلوچستان وضعیت آنجا در حالت مناسبی است.

وی یادآور شد: همچنین روز گذشته حادثه مرزی اتفاق افتاد که تعرضی به ماشین مهندسی سپاه انجام شده بود، ۲ نفر زخمی شدند و وضعیت یک نفر معلوم نیست بعید است که ربوده شده باشد.

ذوالفقاری اضافه کرد: وضعیت سراوان آرام است و هیاتی از کمیسیون امنیت کلی مجلس در منطقه هستند که موضوع را بررسی کنند.

این متن در پایگاه خبری انتخاب منتشر شده و انتشار آن در راه پایدار به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حمیدرضا شماعی - نهمین دوره انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان