اخبار سیاسی

مطالبات خود را با انتخاب اصلح در انتخابات ریاست جمهوری پیگیری کنیم

به گزارش راه پایدار :

ایسنا/فارس دبیر جمعیت حامیان انقلاب اسلامی فارس بر ضرورت مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری تأکید کرد و این مسئله را راهکاری برای پیگیری مطالبات مردم دانست.

علی رهایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به اهمیت مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری گفت: نمی‌توان نسبت به آینده و سرنوشت خود و کشور بی‌تفاوت باشیم زیرا قوه مجریه یک قوه بسیار مهم و اثرگذار است که کار اجرایی کشور در دست دارد و باید فرد اصلح را بین نامزدها انتخاب کنیم، کسی که شناخت کافی به موضوعات مهم کشور داشته باشد و همراه شناختی که دارد راهکار و برنامه برای برون‌رفت بخشی از مشکلات اساسی کشور هم ارائه داده باشد.

وی افزود: مناظره‌های تلویزیونی، گفت‌وگوها در رسانه‌ها، سفرهای استانی کاندیدا و مطالبی که عنوان می‌کنند یک فرصت خوب برای مردم است که می‌توانند نامزد اصلح را بین ۶ نامزد انتخاب کنند و روز جمعه، ۸ تیرماه ۱۴۰۳ با بهترین انتخاب آینده خوبی برای کشور خودشان رقم بزنند.

رهایی تصریح کرد: نگاه‌های کشورهای مختلف دنیا به کشورمان در این انتخابات است به خصوص اینکه انتخابات فعلی با انتخابات پیشین بسیار متفاوت و زودهنگام است.

معاون سیاسی شورای وحدت استان فارس ادامه داد: با توجه به هجمه‌هایی که به کشور ما وارد می‌شود، اگر حضور حداکثری رخ دهد و دنیا این حضور ملت را مشاهده کند، نقشه‌های دشمنان انقلاب اسلامی نقش بر آب خواهد شد و حتی بخشی از افرادی که در داخل سعدی در القاای یأس و ناامیدی دارند، جواب خود را با این حضور حداکثری مردم در انتخابات خواهند گرفت.

وی در عین حال این نکته را یادآور شد: بخشی از مردم به دلیل مشکلات ناراحت هستند و گلایه و مطالبه دارند و حتی معترض هستند که این طبیعی است و رئیس جمهور آینده باید صدای این عزیزان را بشنود چرا که رئیس جمهور، رئیس جمهور تمام ملت ایران است نه یک طیف و جناح خاص.

رهایی تصریح کرد: عدم مشارکت راهی برای معترضان که به صورت غیرعمد پای صندوق رأی نیایند، نیست بلکه بهترین راهکار این است که در انتخابات شرکت کرده و مطالبات خود را در چارچوب قانون پیگیری کنند چنانچه بسیاری از مسائل و مشکلات در دولت شهید رئیسی مطرح شد و خیلی‌ها پاسخ مطالبات خود را گرفتند و این مطالبات تبدیل به نارضایتی نشد و پیگیری‌ها به نتیجه رسید و این راه می‌تواند ادامه پیدا کند.

دبیر جمعیت حامیان انقلاب اسلامی فارس و معاون سیاسی شورای وحدت استان فارس در پایان از عموم مردم برای حضور حداکثری در انتخابات دعوت به عمل آورد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید