اخبار اقتصادی

مشارکت بالای مردم دولت قوی تشکیل می‌دهد

به گزارش راه پایدار :

ایسنا/یزد وزیر آموزش و پرورش دولت دوازدهم گفت: آحاد مردم ایران باید بدانند که انتخابات و حضور در پای صندوق‌های اخذ رای بسیار اهمیت دارد و همین مشارکت بالا باعث تشکیل یک دولت قدرتمند می شود.

«محسن حاجی میرزایی» وزیر آموزش و پرورش دولت دوازدهم در ستاد انتخاباتی «مسعود پزشکیان» نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که به ریاست «محمد علی طالبی» استاندار سابق یزد در حال فعالیت است با دعوت از حضور گسترده همه افراد در انتخابات ریاست جمهوری گفت: آحاد مردم ایران باید بدانند که انتخابات و حضور در پای صندوق‌های اخذ رای بسیار اهمیت دارد و همین مشارکت بالا باعث تشکیل یک دولت قدرتمند می شود.

وی افزود: در کشور هنوز ناترازی‌های زیادی در بخش‌های انرژی، تولید، آب و سایر موارد وجود دارد و باید برای حل آنها با جلب مشارکت مردم بیش از گذشته تلاش و اقدام موثر صورت گیرد و پشتوانه آن قطعا برگزاری انتخابات پرشور است.

حاجی میرزایی گفت: تقویت امید به آینده در بین مردم موضوع مهمی است که باید برای ترویج آن بیش از گذشته در کشور اقدام به عمل آید و همه آحاد مردم در قبال کشور مسئولیت دارند و عرصه انتخابات تجلی گاه این مهم است.

همچنین «محمد علی طالبی» استاندار سابق یزد در این مراسم با تشریح اهمیت انتخابات ریاست جمهوری در هشتم تیرماه بر بسترسازی برای افزایش مشارکت اقشار مختلف در انتخابات تاکید کرد.

مشارکت بالای مردم دولت قوی تشکیل می‌دهد

انتهای پیام

منبع : ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید