اخبار حوادث

مرگ مرموز پزشک معروف با گلوله؛ آیا او خودکشی کرده است؟

 • ساعت ۱۸ روز جمعه هفتم شهریورماه کارکنان راه‌آهن منطقه شمس‌آباد شهرری کشف جسد خون‌آلود مرد جوانی را روی ریل قطار به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش کردند.
  طولی نکشید که ماجرای این کشف جسد در بی‌سیم‌های کارآگاهان پلیس پیچید و دقایقی بعد تیمی از کارآگاهان جنایی اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ راهی محل حادثه شدند و جسد مردی حدوداً ۳۵ساله‌ را مشاهده کردند که از ناحیه سر هدف شلیک گلوله قرار گرفته بود.
  تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، متوفی پزشک جراح یکی از بیمارستان‌های تهران بوده که احتمالاً در محل دیگری با سلاح گرم به قتل رسیده یا خودکشی کرده است؛ اما سلاح گرم و پوکه فشنگ در محل حادثه کشف نشده است.
  در نخستین‌ گام مأموران تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی اقدام به انگشت‌نگاری در صحنه جنایت و روی جسد کردند تا ردپایی از قاتل احتمالی به دست آورند؛ همچنین کارآگاهان جنایی مأموریت یافتند برای کشف ترددهای احتمالی مشکوک دوربین‌های مداربسته اطراف ریل‌ راه‌آهن را هدف بازبینی قرار دهند.
  در بررسی بیشتر مشخص شد، متوفی از خانه خود واقع در ولنجک به سمت فرودگاه امام تاکسی گرفته اما در مسیر با درخواست خود پیاده شده که در ادامه براثر شلیک گلوله فوت کرده است؛ همچنین در روند تحقیقات یک نامه از خانه وی کشف شد که نشان می‌داد متوفی در گذشته قصد خودکشی داشته است.
  در حالی که احتمال خودکشی متوفی زیاد است، جسد متوفی برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات جنایی کارآگاهان دایره ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ برای کشف زوایای پنهان این حادثه ( قتل یا خودکشی) ادامه دارد.
  بیشتر بخوانید:
  قتل ۵ نفر از اعضای یک خانواده با سلاح گرم/ جزئیات بیشتر
  ۴۷۲۳۶

منبع : خبر آنلاین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *