اخبار حوادث

مرد تهرانی همسرش را به قتل رساند و به جان برادرش سوءقصد کرد

 • عقربه‌ها ساعت ۱۰ صبح امروز سه‌شنبه دوم اسفند ماه را نشان می‌داد که مرد جوانی در تماس تلفنی با سرایدار خانه‌اش در خیابان دیباجی اعلام کرد همسر باردارش حالش بد شده و اکنون درب خانه نیمه‌باز است.
  پس از پایان این تماس تلفنی، سرایدار ساختمان برای امدادرسانی وارد خانه موردنظر شد و جسد خون‌آلود زن باردار را روی زمین مشاهده و با فریاد های ” کمک کمک” اهالی ساختمان را خبر دار کرد.
  با اعلام این خبر به اپراتور مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، ماموران کلانتری ۱۲۴ قلهک، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی و متخصصان پزشکی قانونی به همراه محمد جواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امور جنایی، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.
  تیم جنایی به محض حضور در خانه با جسد زن جوان بارداری مواجه شدند که از ناحیه سر هدف شلیک گلوله قرار گرفته و به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد، مرد جوانی که به سرایدار زنگ زده بوده ساعت ۸ صبح با انگیزه نامشخص همسرش را با کلت کمری به قتل رسانده و از صحنه جنایت گریخته است.
  روند تحقیقات در خانه خیابان دیباجی ادامه داشت تا اینکه ماموران کلانتری ۱۲۲ دربند در تماس تلفنی با بازپرس ویژه قتل، حادثه هولناک دیگری را در خیابان باهنر اعلام کردند که مشخص شد، قاتل پس از کشتن همسرش به جان برادر خود سوءقصد کرده است.
  بدین ترتیب تیم جنایی پای در محل حادثه گذاشتند و با مرد مجروح ۶۰ ساله‌ای روبه‌رو شدند که که از ناحیه پشت سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته و آثار تصادف روی بدن او مشهود بود؛ همچنین امدادگران اورژانس که همزمان با تیم پلیسی در محل حاضر شده بودند، مرد میانسال را به بیمارستان منتقل کردند.
  کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی که در جریان تحقیقات متوجه وجود دوربین‌های مداربسته شده بودند به بازبینی فیلم آنها پرداخته و لحظه به لحظه صحنه حادثه را مشاهده کردند؛ در فیلم مشخص شد، مرد جنایتکار پس از به قتل رساندن همسرش با خودروی ۲۰۷ به سمت خانه برادرش آمده و اقدام به تیراندازی کرده است.
  تحقیقات میدانی نیز حکایت از آن داشت، مرد جنایتکار ابتدا با سلاح کلت کمری از پشت، به سر برادرش شلیک کرده و سپس با خودروی پژو ۲۰۷ خود چند بار از روی او عبور کرده و در آخر به مکان نامعلومی متواری شده است.
  با دستور محمد جواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امور جنایی، جسد زن جوان برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تحقیقات را برای دستگیری مرد جنایتکار آغاز کردند همچنین حال برادر قاتل در بیمارستان مساعد گزارش شده است.

  بیشتر بخوانید:

  ۲۷۱ ۳۵

منبع : خبر آنلاین