اخبار حوادث

قتل مرد جوان با شمشیر سامورایی/ شرور معروف در پارک سلاخی شد

 • مدتی قبل گزارش قتل مرد جوانی در یکی از بوستان‌های شمال پایتخت به کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی اعلام شد و تیم جنایی راهی محل شدند. در بررسی‌های اولیه مشخص شد مرد جوان از ناحیه سر و گردن مورد اصابت جسمی برنده قرار گرفته و آثار دفاعی نیز روی بدن او دیده می‌شد. پس از شناسایی هویت مقتول، آنها دریافتند که وی در آن منطقه به شرارت معروف بوده است.
  کارآگاهان در گام بعدی با استفاده از روش‌های میدانی و اطلاعاتی از صحنه جرم دریافتند؛ ۲ نفر از اراذل و اوباش، با حالت غیرعادی، به پارک رفته و سپس با مقتول و برادرش درگیرشده‌اند و یکی از آنها با ضربات متعدد چاقو، مرد جوان را زده و متواری شده است.
  با شناسایی هویت عاملان جنایت، کارآگاهان پس از مراقبت‌های شبانه‌روزی، عامل قتل و همدستش را در یک مخفیگاه دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی منتقل کردند.
  سردار کارآگاه علی ولی‌پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر اظهار داشت: متهم در خصوص انگیزه‌اش از جنایت مدعی شد شب واقعه به اتفاق دوستانش در محدوده میدان رسالت مشروبات الکلی و مواد مخدر روانگردان مصرف کرده، در همین حین یکی از دوستانش با او تماس گرفته و گفته مقتول با عربده‌کشی پارک را بهم ریخته، با نگهبان پارک درگیر شده و به او فحاشی کرده است.
  وی ادامه داد: متهم نیز چون حالت عادی نداشته، به همراه دوستش با موتورسیکلت به پارک رفته، اما مقتول به محض مشاهده آنها با دو شمشیر به سمت او حمله کرده و با چند ضربه وی را زخمی کرده است او هم برای دفاع از خودش با وی درگیرشده و با شمشیر چند ضربه به او زده است.
  رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: مقتول در این حین، به قصد فرار، سوار موتورسیکلت شده اما متهم بار دیگر از پشت چند ضربه دیگر به او زده و دوستش نیز او را گرفته، از موتورسیکلت پایین آورده، با چاقو ضربه‌ای به پشت وی زده و با هم از محل متواری شده‌اند.
  سردار ولی‌پور گودرزی خاطرنشان کرد: متهم با اعتراف صریح نسبت به ارتکاب جرم، به جرم قتل عمد به همراه پرونده تکمیلی به زندان منتقل شد.
  بیشتر بخوانید:
  محاکـمه مـرد تـاجری که همسـر باردار و برادر خود را کشـت/ فرزندان مقتول: عموی‌مان خودش را به دیوانگی زده تا از مجازات قصاص فرار کند
  ۴۷۲۳۶

منبع : خبر آنلاین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *