اخبار حوادث

فوت یک نفر بر اثر سقوط در چاه آب

به گزارش راه پایدار و به نقل از خبر منتشر شده از سوی خبرگزاری منبع

به گزارش خبرآنلاین، سخنگوی سازمان اتش نشانی تهران از فوت یک نفر بر اثر سقوط در چاه آب در شهرک ولیعصر تهران خبرداد.

سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان اتش نشانی تهران در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: ساعت ۱۸ و ۴ دقیقه عصر روز گذشته یک مورد حادثه سقوط در چاه به آدرس شهرک ولیعصر خیابان عمرانی به سازمان آتش نشانی تهران اطلاع داده شد که بلافاصله دو ایستگاه به همراه تجهیزات و دستگاه‌های مورد نیاز در حوادث چاه به محل اعزام شدند.

وی گفت: آتش‌نشان‌ها در مدت زمان سه دقیقه به محل رسیدند و مشاهده کردند در یک سوله متروکه یک طبقه به وسعت حدود چهارصد تا پانصد متر که هیچ دستگاهی و هیچ کاربری در آن وجود نداشت یک چاه عمیق به عمق حدود هفتاد متر حفر شده بود و انتهای چاه به عمق هفت تا هشت متری آب وجود داشت.

ملکی گفت: اعلام کردند فردی که در داخل چاه بود و در وسط‌های راه از تجهیزات خود جدا شده بود و داخل آب سقوط کرده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: نجاتگر آتش‌نشانانی به پایین رفت و در پایین چاه یک پمپ آب گذاشته شده بود که آب انتهایی رو تخلیه کنند.

وی افزود: پمپ دچار نقص شده بود که پمپ را مجدداً راه‌اندازی کردند و آب تخلیه شد، اما دیواره‌های انتهایی چاه هم از لایه‌های خاک در حال ریزش به داخل چاه بود که وضعیت را خطرناک‌تر کرده بود.

وی گفت: آتش نشانان با ایمن سازی لازم سریعاً مقداری از آب رو تخلیه کردند و موفق شدند به فرد حادثه دیده که مرد چهل و چهار ساله ایرانی بود دسترسی پیدا کنند و او خارج کردند و به تأیید عوامل اورژانس مشخص شد که فرد در دقایق اولیه به خاطر سقوط در داخل آب متأسفانه جان خود را از دست داده است.

۴۷۲۳۶

منبع : خبر آنلاین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *