اخبار اقتصادی

فاصله گرفتن جامعه از فضای انتخابات، دشمن را به تکاپو می‌اندازد

به گزارش راه پایدار :

ایسنا/فارس مدیرکل سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با بیان اینکه فاصله گرفتن جامعه از فضای انتخابات، دشمن را به تکاپو بیشتری می‌اندازد، پیروزی هر کاندیدا در انتخابات پیش‌رو را برای نظام جمهوری اسلامی امتیاز بزرگی دانست.

مهدی عباسی مهر امروز، ۲ تیرماه در جمع مدیران و کارشناسان دفتر نهاد رهبری در دانشگاه‌های فارس با بیان اینکه اولویت رهبر معظم انقلاب، مشارکت حداکثری در انتخابات است، اظهار کرد: تنها راه نشاط و پویایی هر جامعه در نتیجه انتخابات آن جامعه است؛ به همین منظور مشارکت مردمی و در نهایت انتخاب کاندید اصلح اولویت در بحث انتخابات است، ضمن اینکه رهبرانقلاب نسبت به این مهم تاکید فراوان دارند.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری شاخص‌های فرد اصلح به عنوان یک رئیس جمهور را اعلام کرده‌اند، گفت: باید با مشارکت حداکثری در انتخابات، اصلح‌ترین فرد را انتخاب کرده و آن را به دیگران پیشنهاد بدهیم. البته باید مراقب باشیم در دام دوگانه‌های کاذب انتخاباتی قرار نگیریم و به شعارهای برخی از کاندیداها توجه نکنیم.

عباسی مهر از مسئولان دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و اساتید دانشگاه‌ها خواست به موضوع «جمهوریت» بیشتر توجه کنند و در جامعه به آن بپردازند، زیرا این مهم در بمباران خبری کمتر توجه می‌شود و در مباحث نظری نیز، مهجور مانده است.

مدیرکل سیاسی نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها ادامه داد: تجربه زیستی افراد سیاسی نشان می‌دهد هرگاه مردم از دولت فاصله گرفته‌اند، نظام با مشکل مواجه شده است لذا ایجاد فاصله بین مردم و دولت نباید از سوی برخی از مسئولان رقم خورد.

وی، «امپراتوری گفتمان» را یک اصل مهم در نظام جمهوری اسلامی دانست و افزود: در نظام جمهوری اسلامی یک رکن مهم گفتمانی وجود دارد که به تدبیر رهبر انقلاب اسلامی موضوعات مهمی به دلیل وجود این گفتمان، در منطقه رقم خورده که تمام معادلات دشمن را برهم زده است.

عباسی مهر ضمن گرامیداشت یاد شهید آیت‌الله رئیسی یادآور شد: بعد از شهادت رئیس جمهور، بسیاری متوجه شدند که شهید جمهور شبانه‌روز در تلاش بود که بتواند از آرمان‌های نظام دفاع کند.

وی با بیان اینکه یک رئیس جمهور می‌تواند در مسیر خدمت به شهادت برسد، پیام شهید جمهور به انقلاب را خدمتگزاری در راه نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد.

مدیرکل سیاسی نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها تأکید کرد: نباید بعد از موضوع انتخابات، به وعده صادق و عملیات طوفان‌الاقصی کم توجه شویم، زیرا کشور هنوز درگیر جنایات رژیم جعلی صهیونیستی است.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید