اخبار ورزشی

علی پاکدامن:راضی‌ام از استقلال فرهاد مجیدی!

مهری رنجبر:علی پاکدامن یک استقلالی تمام عیار است و این را اصلا کتمان نمی کند.هر از گاهی اگر اردو نداشته باشند شاید به ورزشگاه برود و اگر نرود قطعا بازی را از تلویزیون تماشا خواهد کرد.او البته آخرین بازی استقلال را نتوانست تماشا کند چرا که در اردوی تیم ملی در فرانسه به سر می برد و شرایط برای تماشا آنجا کمی سخت است.با این حال از طریق فضای مجازی پیگیر نتایج تیم محبوبش هست و تمرینات،مسابقات،مصاحبه ها و … را دنبال می کند.
*آخرین بازی استقلال را ظاهرا نتوانستی تماشا کنی درست است؟
نه نشد.همزمان با بازی استقلال تمرین داشتیم و اصلا فرصت نکردم بازی را تماشا کنم.البته بعد از تمرین آمدم و قسمت های مهم بازی را دیدم.
*چطور بود بازی؟
خوب بود،یعنی راضی کننده بود ولی من امیدوار بودم نتیجه دیگری رقم بخورد.البته استقلال بدشانس بود، هرچند داوری هم با اشتباهش گل مسلم استقلال را نگرفت،خیلی حیف شد، خیلی. به نظرم که فجر هم خوب بازی کرده ، زمین حافظیه شیراز هم مشکل داشت.
*از استقلال فرهاد مجیدی راضی هستی؟
دوست داشتم استقلال این بازی را می برد تا رکوردشکنی های فرهاد مجیدی ادامه پیدا می کرد.البته که فوتبال است.در کل در ورزش اتفاق های غیر قابل پیش بینی زیاد می افتد.
*پس حسابی پیگیر استقلال و نتایجی که می گیرد هستی؟
صددرصد.یک استقلال واقعی هر جای دنیا که باشد پیگیر نتایج تیمش هست.امیدوارم بردهای استقلال ادامه داشته باشد.تیم فعلا در صدر است و باید همین روند ادامه داشته باشد.درست است که من اینجا و در اردو هستم اما حواسم به استقلال هم هست.

*از اردوی فرانسه چه خبر؟
اینجا همه چیز خوب است.کمپ خوبی داریم.اینجا تقریبا ۳۰ شمشیرباز از سراسر دنیا حضور دارند و همه چیز خوب است.
*اوضاع تمرینات چطور است؟
اینجا یک اردوی مشترک داریم که نفراتی مثل ساندرو بازادزه،بونالد رپیتی، تیلور هومر آمریکایی و …هستند.اینجا اردوها خوب و منظم است.یعنی همه چیز روی اصول پیش می رود و هیچ نگرانی خاصی وجود ندارد.واقعا جا دارد از پیمان فخری و رییس فدراسیون که این اردو را هماهنگ کردند تشکر کنم. واقعا نیاز داشتم و حالا احساس می کنم که تمریناتم جدی شده است.

اختلاف با اسکوچیچ کار دست طارمی داد/مهدی از تیم‌ملی خط خورد!
شرط همسر بازیکن تیم ملی برای باشگاهش
*نکته خاصی در اردو اتفاق نیفتاده است؟به جا مانده از المپیک یا …
چرا اتفاقا.اولین چیزی که دوستانم اینجا از من می پرسیدند درباره المپیک بود.همان ماجرای داوری.همه می گفتند داور ضربه ای که تو زدی را ندید.در المپیک حق شمشیرباز گرجستانی را هم خوردند و او هم درباره داوری ها با من حرف می زد.واقعا همه می گفتند حیف شد که این اتفاق ها افتاد.
*وضعیت مچ دستت چطور است؟آسیب دیدگی برطرف شده؟
مچ دستم کمی درد می کند و فعلا دارد اذیتم می کند.خدا را شکر که فعلا همه چیز خوب است و دارم ادامه می دم.مدت زمان زیادی بود که تمرین نکرده بودم و این آسیب دیدگی مچ دستم خوب نمی شد.دور بودن از تمرین آزار دهنده است.این اردو هم کمک بزرگی به من می کند.ما در ایران هم اردو داریم اما انصافا باید بگویم که اردوی اینجا چیز دیگری است.برای این حرفم هم دلیل دارم.اینجا ۲۰-۳۰ شمشیرباز در اردو هستند و می دانید چقدر مسابقه تدارکاتی می توانم انجام بدهم.این اتفاق کمک بزرگی برای پیشرفت است و باید دوباره از مسئولان که هوای ما را داشتند تشکر کنم.

هفتمین توپ طلای جهان هم به مسی رسید/عکس
تاکید آمریکایی‌ها به سفر حسن یزدانی به این کشور

تصمیم جدید و خاص رونالدو برای زندگی شخصی‌اش
#فوتبال‌ملی  #ورزش‌های رزمی  #والیبال  #کشتی و وزنه برداری  #مدیریت ورزش  #المپیک و پارالمپیک  #فوتبال جهان  #بسکتبال #دیگر ورزش‌ها #لیگ برتر

۲۵۸ ۴۱

منبع : خبر آنلاین