اخبار سیاسی

شریعتی: کاندیداها باید برنامه محور باشند/لازم است شفاف‌تر با مردم صحبت شود

به گزارش راه پایدار :

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی، گفت: کاندیداهای انتخاباتی باید مقداری شفاف‌تر و عامیانه‌تر با مردم صحبت کرده و برنامه‌های خود را برای مردم تبیین کنند.

غلامرضا شریعتی در گفت‌وگو با برنامه زنده استودیو مثبت و منفی پلاس ایسنا، ضمن ارزیابی صحبت‌های کاندیداها در دومین دور از مناظرات انتخاباتی، بیان کرد:  امشب مناظره دوم نامزدها انتخابات ریاست جمهوری انجام شد. نسبت به مناظره قبلی این مناظره چند ویژگی داشت. پرهیز از احساسات در این مناظره نسبت به مناظره قبلی بیشتر نمایان بود. دیدگاه‌های کاندیداها در این مناظره بیشتر  از عقلانیت نسبت به مناظره قبلی برخوردار بود.

وی اظهار کرد: نکته دوم این است که کاندیدها باید در مسیر برنامه محوری حرکت کرده و برنامه‌هایی ارائه دهند که برای مردم قابل فهم و قابل اتکا باشد. البته همان طوری که از نام مناظره پیداست شنوندگان انتظار دارند تا دیدگاه های واقعی از سوی کاندیداها ارائه شود. مردم بیشتر دنبال برنامه هستند.

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: نامزدهای انتخابات باید مقداری شفاف‌تر و عامیانه‌تر با مردم صحبت کنند. مردم عزیز با نگاه‌های سیاسی و جناحی نامزدها تا اندازه زیادی آشنا هستند. مردم واقف هستند. انتظار دارند نامزدها در این مناظرات در راستای پیشینه خود پاسخگو باشند و برنامه خود را ارائه کنند. بدین ترتیب برای شنوندگان و بینندگان مناظرات جذاب‌تر خواهد بود.

وی تاکید کرد: امیدواریم در مناظرات آتی مقداری جذاب تر و جالب تر بوده و مردم بتوانند از نظرات کارشناسان یک جمع بندی دقیق تری برای خود داشته باشند تا بتوانند در پای صندوق رای بهترین گزینه را انتخاب کنند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید