اخبار سیاسی

سفیران انتخابات در گرمه شور انتخاباتی ایجاد می‌کنند

به گزارش راه پایدار :

ایسنا/خراسان شمالی فرماندار شهرستان گرمه گفت: سفیران انتخاباتی در گرمه شور و شوق انتخاباتی ایجاد می‌کنند.

عبدالحسین قاضوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: شهرستان گرمه در انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه سال گذشته مشارکت بالایی داشت و این امر، در این دوره نیز رخ خواهد داد.

وی با اشاره به اینکه احزاب نقش مهمی در ایجاد شور انتخاباتی دارد، افزود: احزاب حلقه میانی مردم و مسئولان هستند و تاکنون چند جلسه با آن‌ها برگزار شده است و در حال فعالیت برای حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات هستند. از سوی دیگر، در سه شهر این شهرستان فضای تبلیغات آماده شده است و با بازگشایی ستادهای انتخاباتی، شور و شوق انتخاباتی افزایش می‌یابد.

وی بیان کرد: شهرستان گرمه در انتخابات مجلس شورای اسلامی سال گذشته حتی یک تخلف انتخاباتی نیز نداشت و این امر در این دوره از انتخابات هم اتفاق خواهد افتاد.

فرماندار گرمه تاکید کرد: افزایش مشارکت مردم در انتخابات، پشتوانه بزرگ و خوبی برای فرد منتخب در عرصه داخلی و بین‌الملل است.

وی در ادامه از برپایی ۲۸ شعبه اخذ رای در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: از این تعداد، ۲۱ شعبه اخذ رای شهری و بقیه روستایی هستند. در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در این شهرستان، ۲۰ شعبه اخذ رای ثابت و هشت شعبه سیار برپا می‌شود.

وی گفت: با توجه به اینکه فصل برداشت محصولات کشاورزی مانند گندم فرا رسیده و بیشتر افراد روستایی و تعدادی از افراد ساکن در شهرها در مزارع خود مشغول برداشت محصولند که صندوق‌هایی برای اخذ رای از این افراد در نظر گرفته شده است.

فرماندار گرمه بیان کرد: در دوره‌های پیشین انتخابات، سه صندوق سیار اخذ رای برای جمع‌آوری آرای بیماران در خانه در نظر گرفته شد که برای این دور از انتخابات، یکی از این صندوق‌های سیار برای جمع‌آوری آرای کشاورزان در نظر گرفته شده است.

وی افزود: تعداد شعبه‌های اخذ رای برپاشده در این شهرستان مانند دوره‌های گذشته است که فقط در برخی از آن‌ها تغییر مسیرهایی داده شده است.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید