اخبار سیاسی

رئیس جمهور آینده راه شهید رئیسی را ادامه دهد

به گزارش راه پایدار :

ایسنا/گیلان امام جمعه رشت، با بیان اینکه رئیس جمهور آینده باید راه شهید رئیسی را ادامه دهد، عنوان کرد: با حضور حداکثری در انتخابات ۸ تیرماه، زمینه رشد و ارتقای نظام مدیریتی کشور فراهم می شود.

آیت الله رسول فلاحتی امروز، اول تیرماه در خطبه های نماز جمعه شهر رشت که در مصلای امام خمینی(ره) برگزار شد، حضور پرشور و حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری را مایه اقتدار کشور و نظام دانست و اظهار کرد: مردم انتخاب آگاهانه و هوشمندانه داشته باشند تا شاهد حرکت های تحول آفرین و متعالی باشیم.

وی نظام جمهوری اسلامی را برخاسته از آرای مردم دانست و افزود: ملت ایران در همه صحنه های انقلاب و نظام مشارکت دارند و قطعا با حضور حداکثری در انتخابات ۸ تیرماه، زمینه رشد و ارتقای نظام مدیریتی کشور را فراهم می کنند.

نماینده ولی فقیه در گیلان حضور در انتخابات و انتخاب رئیس جمهور اصلح را موجب شکست و ناامیدی دشمنان دانست و تصریح کرد: قطعا اتحاد و انسجام ملی در عرصه انتخابات تهدیدات دشمن را خنثی می کند.

امام جمعه رشت انتخابات را فرصتی برای تقویت وحدت ملی دانست و بیان کرد: ملت ایران همواره پشتیبان نظام اسلامی هستند و در انتخابات پیش رو راه شهدا به ویژه رئیس جمهور شهید را ادامه خواهند داد.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور آینده باید راه شهید رئیسی را ادامه دهد، عنوان کرد: مردم ایران بصیرت دارند و افراد پاکدست و خدمتگزار و ولایتمدار و صادق و خالص و دلسوز و مردمی را انتخاب می کنند.

آیت الله فلاحتی از رئیس جمهور منتخب هم خواست به جای سیاسی کاری و جناح بازی، راه روشن انقلاب را ادامه دهد و پیروی محض ولایت فقیه باشد.

وی در ادامه به افتتاح راه آهن رشت – کاسپین با حضور سرپرست ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: این ابرپروژه اهمیت فراملی دارد و هند و آسیای میانه و جنوب شرق آسیا را به اروپای شرقی متصل می کند و می تواند موجب رشد و توسعه اقتصادی کشور شود.

نماینده ولی فقیه در گیلان از رئیس جمهور آینده خواست این پروژه را ادامه دهد و تاکید کرد: راه آهن رشت – آستارا نیز باید مورد اهتمام دولت جدید قرار بگیرد تا ظرفیت حمل و نقل و ترانزیت زمینی و ریلی و دریایی کشور تکمیل شود.

وی همچنین فرا رسیدن هفته قوه قضائیه را به دست اندرکاران حوزه قضایی تبریک گفت و خاطرنشان کرد: از دستگاه قضا انتظار داریم برخورد قاطع با افراد سودجو و متخلف و مجرم را در دستور کار جدی قرار دهد تا افراد جرات کوچک ترین خلاف را نداشته باشند؛ البته نیازمند فرهنگ سازی در حوزه های اجتماعی برای جلوگیری از شکل گیری زمینه های جرم و جنایت نیز هستیم.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید