اخبار حوادث

دومین حادثه امروز برای تانکر حمل بنزین/ عکس

 • محمدهادی قانع با اعلام این خبر افزود: با اعلام حادثه واژگونی تانکر حامل سوخت بنزین به سامانه ۱۲۵ و درخواست کمک از سوی آتش نشانی سروستان، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شیراز، بی درنگ گروهی از آتش نشان شیراز را به همراه تانکر آبرسان، فوماتیک و پشتیبان به محل حادثه واقع در جاده سروستان به سمت جهرم اعزام کرد.
  وی بیان کرد: یک دستگاه تانکر ۳۰ هزار لیتری با محموله سوخت بنزین در مسیر در حال حرکت بوده که به علت نامشخصی که از سوی کارشناسان راهور در حال بررسی است، به حالت واژگون قرار گرفته بود.
  رئیس سازمان آتش نشانی شیراز گفت: با حضور آتش نشانان در محل حادثه مشخص شد راننده خودرو خوشبختانه دچار مصدومیت جدی نشده و در همان لحظات اولیه از کابین خودرو خارج شده بود.
  قانع افزود: آتش نشانان با سرعت عمل پس از قطع جریان برق این وسیله نقلیه و نصب علائم هشدار دهنده در اطراف محل حادثه، جاده را کاملاً ایمن کرده و مانع از تردد خودروها از محل حادثه شدند.
  رئیس سازمان آتش نشانی شیراز با اشاره به این که نیروهای عملیاتی در چهار ساعت عملیات دشوار و حساس با پاشش مداوم آب و فوم مانع ایجاد جرقه و بروز حادثه شدند، اظهار کرد: آن‌ها سرانجام در یک عملیات ویژه توانستند توسط جرثقیل تانکر حامل سوخت را به حالت اولیه برگردانند و محل حادثه را کاملاً ایمن سازی کنند. تیم عملیاتی در پایان تانکر واژگون شده را تا رسیدن به پالایشگاه همراهی و پشتیبانی کردند.
  گفتنی است امروز جاده اصفهان-شهرکرد نیز به دلیل واژگون شدن یک تانکر حمل بنزین مسدود شد.

  بیشتر بخوانید:
  چپ کردن کامیون حامل بنزین، جاده اصفهان-شهرکرد را بست
  تصادف تریلی و پراید در محور بیدله به کارون ۴

  ۴۷۲۳۱

منبع : خبر آنلاین