اخبار اقتصادی

دولت شهید رئیسی معیار خوبی برای حضور پرشور مردم در انتخابات است

به گزارش راه پایدار :

ایسنا/هرمزگان مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان با اشاره به مصادیق مختلف جهت حضور چشمگیر مردم در انتخابات تصریح کرد: کلام رهبری و شاخصه‌های شهید رئیسی، بهترین مصداق برای حضور حداکثری و پرشور مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است.

حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین حقانی امروز سه‌سنبه ۲۹ خرداد با تاکید بر استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود برای برگزاری انتخاباتی پرشور در استان هرمزگان، افزود: در انتخابات پیش‌رو باید زمینه حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی را فراهم کنیم. اماکن مختلف در سطح شهرها، ظرفیت‌های بسیار خوبی برای تبیین اهمیت انتخابات ریاست جمهوری است که باید مورد اهتمام ویژه قرار دهیم و از آن‌ها غافل نشویم.

حقانی گفت: جلسه «ستاد مردم ایران » با هدف طراحی عملیات جهت تحقق حماسه حضور هرمزگانی‌های ولایت‌مدار در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است.

وی با تاکید بر اینکه اساس انقلابی بودن افراد در موقعیت‌ها و زمان‌های سخت به اثبات می‌رسد، بیان کرد: لذا در انتخابات پیش‌رو باید ثابت کنیم که به معنای واقعی، انقلابی هستیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان تاکید کرد: مفید بودن جلسه «ستاد مردم ایران» به این است که حرف انقلاب اسلامی به همگان، حتی معاندان نظام مقدس جمهوری اسلامی برسد.

حقانی ادامه داد: لذا برای برگزاری انتخابات پرشور باید در گام نخست، مخاطبان خود را با استفاده از روش تبلیغی چهره به چهره، تبیین و فعال کنیم.

وی اظهار کرد: دولت شهید رئیسی نیز معیار خوبی برای تشویق مردم برای حضور پرشور در پای صندوق‌های رأی است و قطعاً مردم قدردان ایران اسلامی با توجه به تلاش و زحمات شهید جمهور، در انتخابات ریاست جمهوری حضور خواهند یافت و رئیس‌جمهوری با شاخصه‌های شهید رئیسی انتخاب می‌کنند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید