ارز دیجیتال

دوج کوین ۳۰٪ دیگر رشد کرد|منتظر برنامه فردای ایلان ماسک

روز شنبه ساعت ۲۳:۳۰ به‌وقت نیویورک (حدود ۸ صبح یکشنبه به‌وقت تهران) ایلان ماسک در برنامه «Saturday Night Live» شبکه NBC، یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیونی آمریکا، حاضر می‌شود تا یک برنامه کمدی را اجرا کند. هیچ‌کس بیشتر از طرفداران بی‌شمار دوج کوین منتظر این برنامه نیست، چراکه موضوع اصلی آن همین ارز دیجیتال است. دوج کوین حالا یک شوخیِ بسیار جدی‌ است!اختصاصی ارزدیجیتال – بازار هم به این برنامه واکنش نشان داده است و در زمان نگارش این گزارش، طبق داده‌های وب‌سایت ارزدیجیتال قیمت هر واحد دوج کوین با ۳۰٪ جهش طی ۲۴ ساعت، به بالاترین سطح تاریخ خود یعنی ۰.۷۳ دلار رسیده است.ایلان ماسک، کارآفرین جنجالی و ثروتمندترین فرد جهان از نظر مجلات متعدد که با توییت‌ها و حمایت‌هایش در رشد عجیب ۲۷,۰۰۰ درصدی دوج کوین طی یک سال اخیر نقش اصلی را ایفا کرده است، حالا قرار است درباره دوج کوین اجرای کمدی داشته باشد. با بررسی مخاطبان این برنامه در اپیزودهای قبلی، می‌توان حدس زد که حداقل ۶ میلیون نفر این برنامه را به‌طور زنده تماشا کنند.

در همین حال، در توییترِ آمریکا هشتگ «DogeCoinTo۱Dollar#» داغ شده است که نشان‌دهنده انتظار طرفداران دوج کوین برای رسیدن قیمت به ۱ دلار است؛ چیزی که زمانی رویای افراد فقیر در نزد تحلیل‌گران بازار تلقی می‌شد، اما حالا دوج کوین فقط باید ۳۸٪ دیگر رشد کند تا به آن برسد.

در توییت اخیر ایلان ماسک هم به‌وضوح به دوج کوین اشاره شده است.

دوج کوین ۳۰٪ دیگر رشد کرد؛ همه منتظر برنامه فردای ایلان ماسک
توییت اخیر ایلان ماسک

با این حال، گروهی دیگر از طرفداران دوج کوین نگران هستند که صحبت‌های غیرقابل‌پیش‌بینی ایلان ماسک موجب سقوط شدید قیمت شود. از آنجا که این برنامه کمدی است و ایلان ماسک هم قبلاً اقدامات غیرمنتظره کم انجام نداده است، نمی‌توان این سناریو را در نظر نگرفت.

سناریو هر چه که باشد، بازار دوج کوین احتمالاً امشب و فردا آرام و قرار نخواهد داشت. تحلیل‌گران زیادی در شبکه‌های اجتماعی در مقابل نوسانات شدید قیمت دوج کوین به معامله‌گران هشدار داده‌اند.

ایلان ماسک از دوج کوین تمجید خواهد کرد یا آن را به سخره خواهد گرفت؟ کمتر از ۲۰ ساعت دیگر مشخص خواهد شد.

منبع : سایت ارزدیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *