اخبار حوادث

دستگیری ۱۱ قاچاقچی خوش سلیقه که با هواپیما مواد می‌بردند

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از سایت پلیس، سرهنگ «محسن عقیلی» با اشاره به دستگیری ۱۱ قاچاقچی مواد مخدر اظهار کرد: همکارانم در پلیس فرودگاه حضرت امام (ره) تهران با اجرای طرح مبارزه با حمل موادمخدر از طریق خطوط هوایی، موفق شدند با استفاده از تجربه و مهارت چهره زنی، ۱۱ نفر از مسافران خروجی به مقصد کشورهای خارجی را در خصوص حمل موادمخدر شناسایی کنند.
وی افزود: پس از فرآیند شناسایی با بهره‌گیری از تجهیزات نوین کمک بازرسی مشخص شد این افراد با روش بلع و انباری قصد قاچاق موادمخدر را دارند که دستگیر شدند.
فرمانده پلیس فرودگاه‌های پلیس پیشگیری انتظامی کشور ادامه داد: پس از انجام مراحل قانونی، در مجموع ۱۲ کیلو و ۲۴۰ گرم انواع مواد مخدر شامل حشیش، تریاک و شیشه از این ۱۱ نفر کشف شد.
سرهنگ عقیلی با اشاره به اینکه متهمان مذکور پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند خاطرنشان کرد: پلیس فرودگاه‌های پلیس پیشگیری انتظامی کشور با استقرار در تمامی مبادی ورودی و خروجی فرودگاه‌ها و رصد افراد سابقه دار، مقابله قاطع با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر را در دستور کار مستمر خود قرار داده است.

بیشتر بخوانید:
قتل ۴ زن به دلایل نامشخص در غرب کشور
تجمع درمانگران اعتیاد کشور مقابل ستاد مبارزه با مواد مخدر

۲۳۳۲۳۱

منبع : خبر آنلاین