اخبار حوادث

خودکشی پس از برادرکشی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی گیلان سرهنگ مجید رسول‌زاده فرساد در تشریح این خبر اظهار داشت: حوالی ظهر امروز و به دنبال ایجاد اختلاف بر سر زمین کشاورزی میان اعضای یک خانواده، یکی از برادران با تیراندازی به سمت ٢ برادر دیگر خود، آن‌ها را به قتل رساند.
وی افزود: پس از اطلاع پلیس از وقوع قتل، بلافاصله شناسایی قاتل و بررسی ماجرا در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت و با پیگیری‌های انجام شده سرانجام قاتل در حوالی محل وقوع جرم شناسایی شد.
سرهنگ رسول‌زاده با اشاره به حضور ماموران انتظامی در محل خاطرنشان کرد: قاتل پس از مواجهه با ماموران پلیس، بدون توجه به دستورات صادره و امتناع از تسلیم در برابر قانون، ابتدا به سمت ماموران تیراندازی و سپس خود را هدف گرفت و خودکشی کرد.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان با اشاره عواقب ناگوار در اختیار داشتن اسلحه و هشدار در خصوص استفاده شهروندان از سلاح‌های سرد یا گرم به ویژه هنگام عصبانیت و اختلافات خانوادگی گفت: ناتوانی در مهار خشم و عصبانیت و بی‌توجهی به قانون، عواقب بسیار ناگواری به همراه دارد که گاه جبران‌ناپذیر است.

بیشتر بخوانید:
توضیح پلیس درباره فیلم منتشر شده از تیراندازی در شهریار
دعوای مسلحانه بر سر مواد ۲ نفر را به کشتن داد

۲۳۵۲۳۱

منبع : خبر آنلاین