اخبار حوادث

جزییات حادثه تانکر سوخت در شمال تهران که جاده لواسان را بست

وی ادامه داد: راهداران اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران بلافاصله پس از حضور در نقطه بروز حادثه، به لحاظ قابل اشتعال بودن مواد سوختی پخش شده در سطح جاده، بلافاصله ترافیک را از دو منطقه بر روی نقطه مورد حادثه بستند و جاده مسدود اعلام شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران افزود: همچنین راهداران در مسیر تهران به لواسان و لواسان به تهران با برداشت نیوجرسی (جداکننده) وسط جاده، ترافیک را در مسیر برگشت هدایت کردند.

نوروزی با بیان اینکه محور تهران-لواسانات دقایقی پیش باز شد، گفت: راهداران بلافاصله این منطقه را پاکسازی کردند، پس از پاکسازی سطح راه و جابجایی تانکر به منتهی علیه سمت راست جاده، با مصالح موجود در منطقه بخش حادثه‌دیده مرمت موقت شد و جاده برای عبور خودروها در حال حاضر باز است.

وی همچنین از حضور به موقع عوامل امدادی نظیر اورژانس و آتش نشانی قدردانی کرد و افزود: اقدامات اولیه راهداران که با سرعت عمل انجام شد مانع بروز یک فاجعه بزرگ در این محور شد.

ساعت ساعت ۱۲:۱۵ امروز به دلیل واژگونی تانکر حامل سوخت در محور تهران – لواسانات در استان تهران در محدوده گردنه قوچک، محور مسدود شده بود.

۲۳۵۲۳۱

منبع : خبر آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *