اقتصاد

جدیدترین قیمت خانه‌های صد متری در تهران + جدول

به گزارش راه پایدار

جدیدترین قیمت خانه‌های صد متری در تهران + جدول

اقتصاد۲۴- واحد‌های ۱۰۰ متری تهران عاقلانه‌ترین گزینه خرید برای سکونت و یا سرمایه‌گذاری در این شهر هستند، اگر خانواده باشید و یا حتی مجرد باشید، واحد آپارتمان‌های ۱۰۰ متری مناسب برای سکونت شما هستند که در تمامی مناطق تهران این واحد‌ها رو میتوان پیدا کرد.
اگر سرمایه‌ای معادل ۱۲ میلیارد تومان در اختیار دارید، میتوانید واحد آپارتمانی ۱۳ ساله در محدوده گیشا را با متراژ ۹۰ متر و ۲ اتاق خواب را خریداری کنید.
همچنین با بودجه‌ای بالغ‌بر ۷ میلیارد تومان میتوانید آپارتمانی ۲ خوابه با سنی حدود ۲۵ سال و زیربنای ۹۰ متری را در محدوده ستارخان را خریداری کنید.

آپارتمانی در محدوده طرشت با زیربنای ۹۵ متر و ۲ اتاق خواب درحالی که ۱۰ سال از ساخت این واحد میگذرد را میتوانید با بودجه‌ای بالغ‌بر ۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

آپارتمان دیگری در محدوده پونک با متراژ ۱۰۰ متر و ۲ اتاق خواب درحالی که ۹ سال از ساخت این واحد میگذرد در روز‌های گذشته با قیمتی معادل ۱۱ میلیارد تومان معامله شده است.

همچنین واحد آپارتمان دیگری در همین محله درحالی که ۳ سال از ساخت این واحد گذشته باشد با متراژ ۹۰ متر و ۲ اتاق خواب، در روز‌های گذشته معادل ۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.
واحد آپارتمان دیگری در محدودا تهرانپارس‌غربی با متراژ ۹۷ متر و ۲ اتاق خواب با سنی معادل ۶ سال را میتوانید با بودجه‌ای معادل ۶ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

اگر سرمایه‌ای معادل ۱۰ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان در اختیار دارید، میتوانید آپارتمانی ۱۱ ساله با متراژ ۹۸ متر و ۲ اتاق خواب را در محله فاطمی خریداری کنید.

جدیدترین قیمت خانه‌های صد متری در تهران + جدول

منبع: اقتصاد ۲۴

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید