اخبار سیاسی

توکل: دولت سیزدهم دلسوز مردم بود/ حامی و پشتیبان دولت چهاردهم هستیم

به گزارش راه پایدار :

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ان‌شاءالله هیات دولت چهاردهم نیز همانند دولت سیزدهم متعهد و متخصص بوده و برای خدمت به مردم شب و روز نشناسند.

غلامرضا توکل در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به بیانات امروز مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای هیات دولت سیزدهم، بیان کرد: خدا را شکر می کنیم که در دولت سیزدهم یعنی دولت شهید رئیسی به اتفاق هیات وزیران همه مومن، مقید، ولایی و انقلابی بوده و چشم و نگاه آنان به درون بود. هر ظرفیتی از بچه های خودمان بود استفاده شد. دیدیم که بعد از دو دوره دولت‌های یازدهم و دوازدهم که ما را معطل کردند امروز یک آرامشی در کشور ایجاد شده است.

وی در ادامه اظهار کرد: با تلاش های دولت سیزدهم شاهد یک عمران، آبادانی و پیشرفت و توسعه در بخش های مختلف بودیم. امروز شاهد افتتاح پروژه‌های مختلف هستیم. دولت سیزدهم دلسوز مردم بود. امیدوار هستیم دولت دکتر پزشکیان نیز از افراد مومن و خدوم و متعهد به مبانی انقلاب باشند تا مسیر خدمتی که ریل گذاری شده است با قوت بیشتری ادامه پیدا کند.

نماینده مردم سروستان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: شاخصه هایی که مقام معظم رهبری بر آن تاکید داشت به ویژه خستگی ناپذیری و خدمت به خلق باید در دولتمردان چهاردهم باشد. ما نیز دست آنان را خواهیم فشرد. قطعا حامی و پشتیبان دولت چهاردهم هستیم. ان شاءالله هیات دولت چهاردهم نیز متعهد و متخصص بوده و برای خدمت به مردم شب و روز نشناسند. دو بال هم و در کنار هم برای خدمت به مردم گام برداریم.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید