اخبار سیاسی

باید در گام دوم به‌دنبال پیرایه‌زدایی از انقلاب اسلامی باشیم

 حجت الاسلام سعیدرضا عاملی در آیین رونمایی از ترجمه ۲۰ زبانه نامه سردار سلیمانی به دخترش افزود: شهید سلیمانی در نامه خود به دخترش فقط دختر خود را خطاب قرار نداد و در آن آورده است که مهمتر از فرزندانم، فرزندان جامعه انسانی است پس مخاطب این نامه همه فرزندان جهان و جامعه هستند.

وی با اشاره به اینکه توجه به خدا یکی دیگر از نکته‌هایی است که در این نامه به آن توجه شده است، اضافه کرد: سردار سلیمانی در نامه می‌گوید که او می‌خواهد در مسیری حرکت کند که خدا دوست دارد و این نگاه، باعث زیبا شدن انسان‌ها می‌شود.

عاملی اضافه کرد: عقل ورزی بالا در شهید سلیمانی، به دلیل پیوند او با خدا بود.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: رهایی از وابستگی‌ها و پیرایه‌ها موضوع دیگری بود که در نامه شهید سلیمانی به دخترش به وضوح دیده می‌شود.

حجت الاسلام عاملی افزود: ما هم باید در گام دوم انقلاب به دنبال پیرایه زدایی از انقلاب اسلامی باشیم و تشریفات را کنار بگذاریم.

وی اضافه کرد: ما بیشتر درخصوص ویژگی‌های شخصیتی این انسان بزرگ صحبت کرده ایم، ولی ایشان در کار نظامی خود ویژگی‌های برجسته‌ای دارد که لازم است دوستان و نزدیکان این شخصت بزرگ به آن بپردازند.

وی افزود: کار بزرگی همچون از بین بردن داعش و خارج کردن آن‌ها از منطقه که تمام سرویس‌های جاسوسی و امنتی دنیا آن‌ها را حمایت می‌کردند کار آسانی نبود و انجام دادن این کار برخاسته از نگاه یک انسان فرهیخته است.

انتهای پیام/

 

این متن در خبرگزاری فارس منتشر شده و انتشار آن در راه پایدار به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *