اخبار فرهنگی و اجتماعی

بارش باران در این مناطق طی روزهای آینده

صادق ضیاییان درباره شرایط جوی کشور اظهار کرد: امروز (۲۱ آذر) در مناطقی از سواحل غربی دریای خزر، شمال غرب و غرب کشور بارش باران، گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.
وی افزود: گستره بارش چهارشنبه (۲۲ آذر) نیمه‌غربی کشور را فرا می‌گیرد. پنجشنبه(۲۳ آذر) نیز در بیشتر نقاط کشور شاهد بارندگی خواهیم بود.
به گفته رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا جمعه (۲۴ آذر) در شمال شرق و نوار شرقی کشور بارش پراکنده رخ می‌دهد. طی این مدت بارش در مناطق سردسیر و مرتفع به شکل برف خواهد بود.
وی ادامه داد: شنبه(۲۵ آذر) نیز جوی پایدار در سطح کشور حاکم خواهد بود.
رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اضافه کرد: شدت بارش چهارشنبه در استان‌های واقع در شمال غرب، غرب و جنوب غرب است.
ضیاییان در ادامه گفت: از بعد از ظهر چهارشنبه و طی روز پنجشنبه در نیمه‌شرقی و جنوب غرب کشور وزش باد شدید خواهد بود.
وی افزود: طی سه روز آینده دریای خزر و از چهارشنبه تا شنبه آینده خلیج فارس تنگه هرمز و غرب دریای عمان به تناوب مواج خواهد بود.
رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مخاطرات وضع هوا درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان تهران فردا (۲۲ آذر) نیمه‌ابری و غبار محلی، از بعد از ظهر افزایش ابر و وزش باد و گاهی بارش باران با حداقل دمای ۹ و حداکثر دمای ۱۳ درجه سانتیگراد و در ‌روز پنجشنبه (۲۳ آذر) نیمه‌ابری تا ابری و وزش باد، در بعضی ساعت‌ها بارش باران و وزش باد شدید با حداقل دمای ۶ و حداکثر دمای ۱۲ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.
ضیاییان در پایان گفت: طی فردا و پس فردا بندرعباس با دمای ۳۰ و ۲۷ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و شهرکرد با دمای ۶- درجه سانتیگراد سردترین مراکز استان‌ کشور هستند.
۲۳۳۲۳۳

منبع : خبر آنلاین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *