اخبار فرهنگی و اجتماعی

انتقاد از پخش گزارشی درباره بیماری چمران/ «کرونا ربطی به سن وسال ندارد»

 حبیب کاشانی عضو شورای شهر تهران پس از ارائه گزارش امانی که به مشکل مسکن تطیرکنندگان بهشت زهرا اشاره کرد،گفت: هر اداره ای امکان تشکیل تعاونی مسکن را دارد و منافاتی ندارد که مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) تعاونی تشکیل دهد و ما نمی توانیم این را متمرکز را حل کنیم چون اتوبوسرانی و تاکسیرانی هم این مساله را حل کنیم.
وی در واکنش به فیلم چند دقیقه ای که درباره مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران از سیما منتشر شد، گفت: در این گزارش در حالی عنوان شده که چمران در ۲۴۰ روز حضورش در شورای شهر ۳ مرتبه  مریض شده و آن را به سن وی در ارتباط دانسته اند در حالیکه همه می دانند کرونا ربطی به سن وسال ندارد.
کاشانی با اشاره به اینکه طبق قانون شورای شهر می تواند تنها  ۲ جلسه در ماه جلسه علنی داشته باشد داشته باشد اما تیم حاضر به جای ماهی  ۲ جلسه، ۸ جلسه ثابت صحن و دهها جلسه غیرعلنی برگزار می کند تا کارهای برزمین مانده دوره گذشته به نتیجه برسد، اظهار داشت: در این شرایط کاری فشرده  آقای چمران در همه جلسات و برنامه های فوق العاده حضور موثر دارند و این گزارش سنگ بنای بدی بود.
وی  خطاب به شهرداری خواستار اجرای طرح  یک بار خروج رایگان در ساعت ۱۴ از طرح ترافیک در ماه مبارک رمضان همچون سالهای گذشته شد.

۴۷۴۷

منبع : خبر آنلاین