اخبار حوادث

انبار کفش در محدوده خیام آتش گرفت

سید جلال ملکی در این باره اظهار کرد: ساعت ١۶:٠٠ روز جاری یک مورد حادثه آتش سوزی در یک ساختمان درخیابان خیام شمالی به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله در پی آن سه ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: نکته اینجا بود که با توجه به عرض کم بعضی از معابر در محدوده مرکزی تهران خودرو های بزرگ نمی توانستند به خوبی داخل این کوچه شوند و آتش نشانان با آبرسان خود را به محل حادثه رساندند.

ملکی گفت: محل آتش سوزی یک ساختمان دو طبقه قدیمی بود که ظاهراً کاربری مسکونی داشته اما تبدیل به انباری برای نگهداری کفش شده بود. تعداد زیادی کفش های تولید شده در طبقه همکف و دو طبقه دیگر نگهداری می شد که دو طبقه بالایی کاملا شعله ور بود.

وی افزود: آتش درحال سرایت به ساختمان های مجاور بود که آتش نشانان عملیات خود را آغاز کردند و با نفوذ به داخل ساختمان و از طریق پشت بام از سرایت حریق به طبقه همکف و اطراف جلوگیری کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران تاکید کرد: برخی از ساختمان های اطراف نیز به خاطر نفوذ دود به اطراف تخلیه شد و در حال حاضر مدتی است که آتش خاموش شده و آتش نشانان در حال لکه گیری و ایمن سازی محل حادثه هستند.

۴۷۲۳۲

این متن در خبر آنلاین منتشر شده و انتشار آن در راه پایدار به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *