اخبار فرهنگی و اجتماعی

احداث قطار حومه‌ای تهران چه شد؟

محسن منصوری در حاشیه حضور در راهپیمایی روز قدس و سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه ورامین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: موضوع اصلی قطار حومه ای ورامین تهران است که به طور کامل اعتبار آن در سفر رئیس جمهوری دیده شده و سایر بخش های زیر ساختی و عمرانی نیز مورد توجه قرار می گیرد.
این مسئول اعلام کرد: رییس جمهور سفر های خود را به شهرستان های استان تهران آغاز کرده اند و در سفر بعدی ایشان میهمان مردم شهرستانهای شرق استان تهران است.
وی افزود: پیش از سفر رییس جمهور، جلسات متعددی در معاونت اجرایی ریاست‌جمهوری برگزار و مطالبات اصلی مردم و مشکلات منطقه مورد بررسی و کارشناسی قرار گرفته است که بخشی از پیش نویس و تصمیم‌های سفر رییس جمهور است بخش دیگر نیز در جلسات هماهنگی سفر با حضور مسئولان شهرستانی و با توجه مطاللبات آن ها و بخشی نیز با حضور و بازدید میدانی شخص رییس جمهور مورد بررسی و تصمیم گیری خواهد گرفتد.
وی خاطر نشان کرد: موضوعات و مطالبات اصلی مردم به مانند قطار حومه ای که در پیش نویس سفر نیز آمده، تامین اعتبار کامل این موضوع در دستور کار قرار دارد و سایر موضوعات عمرانی و زیرساختی نیز مورد بررسی قرار می گیرد.
استاندار تهران گفت: برخی مصوبات سفر اختصاصا برای هرشهر و برخی مصوبات نیز به‌ طور کلی تصمیم گیری و اعلام خواهد شد.

بیشتر بخوانید:
مترو تهران روز جمعه رایگان است
توجیه عجیب مترو برای حذف چند قطار از سرویس‌دهی به مسافران

۴۷۲۳۱

منبع : خبر آنلاین