اخبار حوادث

آتش‌سوزی خودروی حامل بتن پس از تصادف شدید با یک ساختمان/ عکس

سید جلال ملکی، با اعلام خبر تصادف خودروی حامل بتن با چند خودرو و یک ساختمان در غرب تهران، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۲۲:۲۷ شب گذشته (۲۰ فروردین) یک مورد حادثه خودرویی در خیابان آیت‌الله کاشانی، مقابل خیابان بهنام به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی با امکانات کامل و جرثقیل سنگین سازمان آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی آتش‌نشانی و سازمان خدمات ایمنی تهران افزود: در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه بونکر سیمان حامل بتن، در مسیر شمال به جنوب خیابان بهنام در حال حرکت بوده که به دلیل نامشخصی، راننده کنترل خودرو را از دست داده، پس از ورود به خیابان آیت‌الله کاشانی و عبور از عرض این خیابان، برخورد با موانع سطح بلوار، در آن سوی بلوار (غرب به شرق خیابان آیت‌الله کاشانی) در قسمت پیاده‌رو، به شدت با یک ساختمان دو طبقه تجاری برخورد کرده است.

آتش‌سوزی خودروی حامل بتن پس از تصادف شدید با یک ساختمان/ عکس

وی با بیان اینکه خوشبختانه کسی در ساختمان تجاری حضور نداشت، تصریح کرد: این حادثه منجر به آتش‌سوزی قسمت جلو و اتاقک خودروی بونکر بتن شده و راننده جراحت دیده، پیش از رسیدن آتش‌نشانان از خودروی مذکور خارج شده بود.

ملکی ادامه داد: خودروی بونکر در بین مسیر با چهار دستگاه خودرو شامل سه دستگاه پژو ۲۰۶ و یک دستگاه پرشیا برخورد و به تمام خودروهای مذکور خساراتی وارد کرده بود و دو مرد حدوداً ۱۸ تا ۱۹ ساله در یکی از خودروهای پژو ۲۰۶ دچار مصدومیت جزئی شده بودند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران بیان کرد: در نهایت حدود ساعت چهار بامداد خودروی بونکر روی کشنده قرار گرفت و پس از انتقال آن، محل تحویل عوامل انتظامی و پلیس راهور شد.

۴۷۲۳۷

این متن در خبر آنلاین منتشر شده و انتشار آن در راه پایدار به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *